… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

palestinský terorista

palestinský terorista

Jak dnes informuje HaKol HaJeduhi a další izraelské sdělovací prostředky, byli minulý týden zatčeni dva zločinci, kteří se podíleli na vraždě 5 členů rodiny Fogelovy z Itamar. Vrazi Amdžad Awad (19) a Hakím Awad (18) z nedaleké vesnice Awarta nejsou bratři, ale náleží k rodinnému klanu Awad. Vrazi a jejich přisluhovači byli zatčeni díky spolupráci armády a Služby všeobecné bezpečnosti (שב“כ).

Oba vrazi se přiznali k pětinásobné vraždě, kterou spáchali, a ve čtvrtek 14. dubna a pod dozorem bezpečnostních složek tuto vraždu na místě činu zrekonstruovali.

וידאו: כך שוחזר הטבח באיתמר – článek HaKol HaJehudi (hebrejsky)

„קונספציית העימות של צה“ל ושב“כ שוב התנפצה“– článek HaKol HaJehudi (hebrejsky)

členové rodiny Fogelovy, zabití Araby ve spánku ve svém domě v Itamar

členové rodiny Fogelovy, povraždění Araby ve spánku ve svém domě v Itamar

(Tak opět padla další odporně lživá dezinformační kampaň Palestinců a tzv. ochránců lidských práv, kteří tvrdili, že se jedná o konspiraci a vraždu spáchaly izraelské bezpečnostní složky, aby zdiskreditovaly spravedlivý boj Palestinců).

Dva arabští vrazi také potvrdili, že kdyby věděli, že v domě Fogelových jsou ještě další děti, zavraždili by je také.

Hakím Awad byl zatčen minulé úterý (12.4.). Jeho otec je členem teroristické Lidové fronty za osvobození Palestiny, který byl 5 let ve vězení Palestinské autonomie za vraždu své sestřenice. Hakímův strýc Džibríl byl před osmi lety zabit v přestřelce s izraelskou armádou. Džibríl se zúčastnil vražedné teroristické akce před devíti lety také v Itamaru.

2 reakce na Dopadeni vrazi rodiny Fogelovy z Itamaru a jejich přisluhovači

 • Jiri Svoboda napsal:

  Kdy zastaví EU finanční podporu palestinských teroristů?

  Hovořit v souvislosti s palestinskými územími o excesech radikálních skupin je zavádějící. V roce 2006 si v parlamentních volbách zvolili Palestinci vládu organizace Hamas, kterou většina států pokládá za teroristickou organizaci, jejímž programovým cílem je zničení státu Izrael. Hamas se nikdy nezřekl násilí a neprojevil sebemenší ochotu uznat právo Izraelců na samostatný stát. Z pásma Gazy jsou permanentně ostřelovány raketami civilní cíle na území Izraele.

  Bez ohledu na to, věnovala EU jen v roce 2009 Palestincům „finanční pomoc“ ve výši 436 milionů EUR (asi 12,2 miliardy korun).

  V současné době žádá Palestinská správa západní představitele o 5 miliard dolarů ( cca 85 miliard Kč) na vznik nezávislého Palestinského státu (zdroj: Reuters).
  Budeme jako členský stát EU ještě dlouho podporovat vrahy?

  Tato finanční pomoc přináší průběžně výsledky, které kupodivu evropští humanisté ponechávají bez komentáře.

  7.4. zaútočili arabští teroristé protitankovou střelou na školní autobus u přechodu Nachal Oz mezi jižním Izraelem a teroristy ovládanou Gazou. 16ti letý Daniel Viflic po deseti dnech na následky těžkých zranění zemřel.

  Dva arabští vrazi Amdžad Awad (19) a Hakím Awad (18) se přiznali k odporné pětinásobné vraždě, kterou spáchali ve čtvrtek 14. dubna 2011. Obětí byly i tři malé děti. Ve výpovědi vrahové uvedli, že kdyby věděli, že v domě Fogelových jsou ještě další děti, zavraždili by je také. Nejde o exces psychopatických mladíků – jejich rodinná anamnéza je velmi výmluvná.

  Oba činy ponechala česká média zcela na okraji zájmu (pokud o nich informovala vůbec).

  Je otázkou, zda by palestinský problém dnes ještě existoval, pokud by nebylo štědrých zahraničních sponzorů a nepochopitelné mediální podpory.

  Prof. MgA. Jiří Svoboda

  • Scooolie napsal:

   Pane profesore, máte bohužel naprostou pravdu. Zatímco USA a další západní země vedly (a vedou) „válku proti terorismu“, současně podporují vznik státu, který je veden organizacemi, které se k terorismu hlásí.

   S uprchlíky je to přesné. Za posledních 65 let proběhlo po světě množství velkých uprchlických vln a vždy se problém uprchlíků řešil jejich integrací v zemi, do níž utekli. Tak se „vyměnily“ desítky milionů obyvatel mezi Indií a Pákistánem v době jejich vzniku, tak se v Německu integrovaly miliony Němců odsunutých z Polska, SSSR (Kalingradské oblasti), Československa. O uprchlických vlnách v Africe nemluvě. Jen tzv. „Palestinci“ jsou stále drženi v plané naději, že se někdy „vrátí“ – bez ohledu na to, že to jen iluze, a že většina z nich jsou už děti, vnuci a pravnuci těch, kdo kdysi někde na území Izraele žili. A tito potomci se cítí doma tam, kde se narodili a celý život žijí – jen jejich arabští „bratři“ jim dávají (čest výjimkám jako je Jordánsko) najevo, že jsou cizí..

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Duben 2011
Po Út St Čt So Ne
« Bře   Kvě »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv