… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

V neděli policisté Palestinské správy, teroristé předvádějící se v uniformách strážců zákona, zavraždili mého synovce, Ben Josefa Livnata (Ben Yosef Livnat), který byl všem znám jako „Benjo“ („Benyo“).

Není možné popsat, jak těžké jsme měli srdce, když jsme se tu příšernou zprávu dozvěděli.

Benjovi bylo jen 24 let. Přestože byl tak mladý, zbyla po něm manželka a čtyři maličké děti.

Nikdy nezapomeneme na to jasné světlo, které vždy zářilo z jeho očí. Jeho oči vždy zářily.

Pamatuji si Benja jako rozpustilé dítě, neustále se smějící a usmívající.

Miloval B*ha a miloval Zemi Izrael.

Benjo, Ben Josef, byl pojmenován po Šlomu Ben Josefovi (Shlomo Ben Yosef), prvním vězni, který byl oběšen v britské věznici v Akře v roce 1938, také kvůli své lásce k Zemi Izrael. Nyní o 73 let později obětoval tento Ben Josef svůj život pro Zemi Izrael v Josefově hrobce.

Benjo byl zabit jen proto, že byl Žid.

Jen pár hodin po vraždě, kdy zranění stále krvácela, bylo možné slyšet hlasy těch, kdo přijali palestinskou verzi toho, k čemu došlo. Ne teroristický útok, ale „nehoda“, prostě politováníhodný omyl, je to co tvrdí. Kromě nich každý, kdo viděl obrázky, každý, kdo viděl kulkami proděravělá okna auta, nemá pochybnost o tom, že střelba byla úmyslná.

Koneckonců Benjo a jeho přátelé přišli do Josefovy hrobky (Kever Josef) neozbrojení. Chtěli se prostě jen modlit. Koneckonců policisté Palestinské správy na tom místě o nich velmi dobře věděli a věděli, že jsou neozbrojení. To představuje pro mluvčího Palestinské správy jistý problém při vysvětlování střelby a barbarské vraždy.

Josefova hrobka je náboženským místem, které podle Oselských dohod mělo být pod izraelskou kontrolou. Během let Palestinci porušili každou z dohod, která s nimi ohledně Hrobky byla sjednána, znesvětili a vypálili ji, dokonce namísto ní vztyčili mešitu.

Možná je B*ží vůlí, aby tragédie mojí rodiny, naše osobní truchlení, byly posledními. S těžkým srdcem ale musím říci, že o tom pochybuji. Jedna věc nicméně je jistá – Izraelské obranné síly musí opět převzít kontrolu nad Josefovou hrobkou.

Limor Livnat (לימור לבנת) je ministryní kultury a sportu a poslankyní strany Likud.

(IsraelNationalNews.com)

sc


Článek vychází z informací zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News.

Jedna reakce na Ministryně Limor Livnat o svém zavražděném synovci

  • samuel1776 napsal:

    Obrovské společenství rozumných a moudrých lidí stojí ve Vašem zármutku za Vámi.I když se Vám jeví,přátelé ,že jste osamoceni-věřte -není tomu tak.Protože jste moudří,dobře víte,že viníkem je bez vší pochybnosti barbarský,nenávistný,podlý,úlisný a všehoschopný islám.Ti ubožáci,kteří v něj musí věřit,už dávno přestali být lidmi a stali se z nich pouze ubohé ,,stroje na smrt,,.Kolik nevinných lidí bude muset ještě zemřít aby se lidská většina konečně probudila a smetla tuto zrůdu z povrchu planety i s jejich přisluhovači.Nejedná se o pomstu ale o obyčejné lidství,které nemůže dále toto neuvěřitelné islámské barbarství trpět.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Duben 2011
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv