… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

členové rodiny Fogelovy, povraždění Araby ve spánku ve svém domě v Itamar
členové rodiny Fogelovy, povraždění Araby ve spánku ve svém domě v Itamar

Jak uvádí vojenský dopisovatel Josi Jehošua z deníku Jediot acharonot (pondělní vydání 6.6.), byli v neděli k vojenskému tribunálu předvedeni vrazi rodiny Fogelových z jišuvu Itamar, aby vyslechli obžalobu, která je především viní z pětinásobné úkladné vraždy na základě národnostní nenávisti. Jedná se o dva příbuzné z nedaleké arabské vesnice Awarta, o osmnáctiletého Amdžada Awara a sedmnáctiletého Chakíma Awara.

Po přečtení obžaloby na ni reagoval Amdžad Awar těmito slovy: „Nelituji svého činu. Učinil bych ho znovu. Jsem hrdý na to, co jsem udělal a smířím se s každým trestem, který dostanu, dokonce i s trestem smrti, protože jsem to vše učinil pro Palestinu.“

Podle obžalovacího spisu oba vrazi, kteří se v noci vloupali do domu Fogelových, přišli již ozbrojeni nejen noži, ale i pistolí a zásobníkem, které odcizili v jiném domě v Itamaru. Nejdříve zavraždili rodiče Rut a Udiho, poté jejich děti: jedenáctiletého Joava, čtyřletého Elada a tříměsíční holčičku Hadas.

Po zakončení procesu s těmito odpornými vrahy nevinných civilistů a dětí by měly padnout dva rozsudky smrti.

V tomto případu by se mělo použít stejného klíče, jako se použilo před padesáti lety při procesu s válečným zločincem, bývalým SS-Obersturmbannführerem Adolfem Eichmannem. Eichmann vlastní rukou nezabil jediného Žida, ale jeho podpis spolu s horlivostí, s jakou sloužil Říši a jejímu Führerovi, stály miliony životů našich souvěrců v celé Evropě. Eichmann se stal jedním ze symbolů holokaustu praktikovaného nacistickým Německem. Eichmann také nelitoval svých činů a cítil se nevinný-unschuldig z válečných zločinů a zločinů proti lidskosti.

Dnes stojí před soudem dva „hrdinní bojovníci za věc Palestinců“, kteří místo aby své hrdinství dokázali v boji proti, jak oni říkají, okupační izraelské armádě, raději volili chladnokrevnou úkladnou vraždu židovských rodičů a jejich malých bezbranných dětí. Z odpovědi Amdžada Awara čiší nejenom odporná radost a hrdost na svůj čin, ale můžeme v ní vystopovat ještě něco velmi varovného. Kdyby Amdžad Awar měl ty možnosti a moc, které měl Adolf Eichmann, jednal by stejně jako on, možná ještě krutěji. Proto je nutné, aby vojenská prokuratura žádala pro něj i jeho příbuzného nejvyšší trest.

Ten, kdo úkladně zavraždí nevinného člověka, o dětech nemluvě, si nezaslouží, aby společnost chránila jeho život a živila ho v humánním vězení s právem na to či ono.

Mnozí zdejší i evropští „obránci“ lidských práv budou bránit do roztrhání těla práva vrahů, ale práva zavražděných obětí těchto vyvrhelů je vůbec nezajímají, vždyť obětmi byli jen Židé.

3 reakce na Kdo prolije krev člověka, toho krev bude člověkem prolita…. (Gn 9,6)

  • Emet napsal:

    Osobne jsem z mnoha duvodu proti trestu smrti. Vytvoril bych specialni vezeni s takovymi podminkami, ktere by donutily vraha olitovat svuj cin a celemu svetu bych ukazala, ze vrazdit se nevyplati – ukazal bych video s plactivym olitovanim hrozneho cinu. Veskere vydaje veznic vcetne izraelskych Arabu, kteri dostavaji rentu od Abase bych vyskrtnul z Palestinskeho rozpoctu. Stejne tak veskere vydaje zpusobene terorem – prace policie, zaky, vojaku, leceni ranenych, pohrbivani mrtvych, odskodneni pozustalych a skody na majetku bych palestincum vyskrtnul z rozpoctu

  • Fanuel napsal:

    Je to z hlediska morálky a svědomí ukrutný zločin (na nevinných ve spánku) a jako takový musí být potrestán. Tedy oko za oko….. zub za zub….. rána za ránu….. ,,smrt za smrt“. To přece nejsou naši bližní, či lidé v nouzi?? To jsou jen sprostí úkladní vrazi. Rozuměj: ,,Čisté ZLO“!!

    A zlo musí být potrestáno. Neboť počátek………(JHVH)….. moudrosti je boží bázeň. A boží bázeň znamená. Mít v nenávisti ,,ZLO…ZLÉ“
    Stanek Frantisek Fanuel

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Červen 2011
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archiv