… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě

Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě

Náčelník generálního štábu Čínské lidové osvobozenecké armády (ČLOA, 中国人民解放军) generálplukovník Čchen Ping-te (Chen Bingde, 陈炳德) včera navštívil nejsvatější místo judaismu.

Na lístku, který umístil mezi kameny Západní zdi, zmínil dlouholeté přátelství mezi čínským lidem a lidem Izraele.

Čchen Ping-te napsal, že přátelství bude i nadále navazovat na přijetí, kterého se dostalo během II. světové válce Mirské ješivě v Šanghaji.

„Vím, že tato ješiva pokračuje dnes v činnosti v Jeruzalémě,“ uvedl, „a slouží jako další most mezi Čínou a Izraelem.“

Chen Bingde se včera setkal izraelským vicepremiérem – zpráva Čínského rozhlasu pro zahraničí (CRI) o návštěvě náčelníka generálního štábu v Izraeli (česky)

Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě Náčelník čínského generálního štábu u Západní zdi v Jeruzalémě

sc


Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku China’s Military Chief of Staff Visits Western Wall.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Srpen 2011
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv