… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

Ajúb Kara

Ajúb Kara (Ayoub Kara, איוב קרא, أيوب قرا), drúzský náměstek izraelského ministra pro rozvoj Negevu a Galileje a poslanec Knesetu za stranu Likud (Jednota), včera varoval, že Izrael už nadále nemusí tváří v tvář teroristickým útokům na své civilisty zachovávat zdrženlivost. Každý teroristický útok vyžaduje protiúder na vůdce teroristických skupin, „kteří se jako zbabělci skrývají za ‘malé šahídy’ (mučedníky), kteří mají slíbeno (v muslimském ráji) 72 panen.”

Kara hovořil ke shromáždění 15.000 lidí na stadionu v Budapešti, zorganizovaném na podporu Izraele maďarskou Církví Víry (Hit Gyülekezete, Faith Church).

“Neexistuje náboženství, které by kázalo vraždu, a tito teroristé Džihádu a Hamasu jsou potomci Ďábla,” dodal Kara.

„Izrael je klíčem ke svobodnému světu na Blízkém východě a posilování Izraele kazí plány radikálního islámu na ovládnutí arabských států svým učením a pokračování odtud do osvíceného světa. Nedávné události v našem regionu prokazují, že v Damašku má dnes větší cenu kuře, než lidský život, ale pokrytecký svět dosud ani neinicioval příměří a raději se dívá skrze zvětšovací sklo na každý izraelský skutek a nepřiměřeně jej odsuzuje,“ prohlásil dále Ajúb Kara.

Maďarská letniční Církev Víry je církví vyznávající křesťanský sionismus a je dobře známá svojí podporou Státu Izrael. Pastor Sándor Németh, který stojí v jejím čele, uvedl, že „Maďarsko podporuje Izrael stejně jako USA, Kanada a mnohé další státy, protože taková je podle Bible B*ží vůle.“

sc


Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku Terrorists are Descendants of the Devil, Says Dep. Minister.

2 reakce na Ajúb Kara: Teroristé jsou potomci Ďábla

  • Scooolie napsal:

    Spíš kolik nábojů… Lidský život má pro Assada cenu nulovou, takže vše se odvozuje od ceny za zmaření tohoto života… Takže stačí zjistit cenu náboje do pušky na syrském trhu a cenu kuřete tamtéž…

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Říjen 2011
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv