… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

iDnesDnes, kdy celý svět sleduje výměnu uneseného izraelského vojáka Gilada Šalita za první část z celkem 1.027 palestinskoarabských vězňů, odsouzených za mnohonásobné vraždy, podíly na nich, těžká ublížení na zdraví a další zločiny, se webu iDnes a jeho redaktoru Petru Štefanovi, podařilo překonat v nechutnosti nejeden neonacistický či islamistický web.

iDnes otiskla pod názvem Palestinské rodiny čekají na vězně desítky let, domů je pošle Šalit článek, v němž dává veškerý prostor vyjádření radosti rodin propouštěných zločinců, ač jen jednou pochybovačně zmínila, za jaké zločiny byl propouštěný terorista odsouzeni, že kvůli nim zahynuly desítky lidí, zůstaly desítky sirotků, stovky fyzicky a psychicky trvale poškozených nevinných lidí.

Lze jen s napětím sledovat, zda příště bude otištěna reportáž z těžkého života bývalého palestinského vězně, který kvůli izraelské blokádě nemůže sehnat dostatek trhavin, nebo rozhovor s takovým bývalým vězněm, který lyricky popíše své pocity z pohledu na těla povražděných Židů po výbuchu jeho bomby v pizzerii, restauraci, tržnici nebo autobuse.

Web iDnes posunul dno žurnalistické žumpy na novou úroveň, nacházející se mnohem hlouběji, než kam standardní bulvární média kdy byla schopna dosáhnout.

článek Palestinské rodiny čekají na vězně desítky let, domů je pošle Šalit

první část článku (kliknutím se záběr obrazovky zvětší)

článek Palestinské rodiny čekají na vězně desítky let, domů je pošle Šalit

druhá část článku (kliknutím se záběr obrazovky zvětší)

článek Palestinské rodiny čekají na vězně desítky let, domů je pošle Šalit

třetí část článku (kliknutím se záběr obrazovky zvětší)

4 reakce na Média: iDnes oslavuje vrahy a další zločince

  • matitjahu napsal:

    Jako píše Marcela, diskuze pod článkem mě velmi příjemně překvapila, což v těchto končinách opravdu nebývá zvykem. Článek sám o sobě je vcelku jasným příkladem názorového vyhranění autora proti existenci Izraele a souhlasím s jeho zveřejněním, protože takto alespoň vidíme, kdo je, co zač..

  • Fanuel napsal:

    ŽUMPA žurnalistiky a morálních hodnot IDNESU je nevyváženou rovinou k občanským i lidským právům v Bohemia.cz. Co se týče samotného autora antisemitu ? Na každou svini jednou dojde!!! Ovšem že!! Normálnímu člověku slezou vlasy sami…jen opice a kanec se musí před porážkou vopařit. :))
    P.S …….DÍKY (JHVH)…… na nebi i na zemi :))
    Stanek Frantisek Fanuel

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Říjen 2011
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv