… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

Amana Džavád Mona

Teroristka Amana Džavád Mona (Amana Jawad Mona), zvaná také „Al Capone“, která byla despotickou vůdkyní svých spoluvězeňkyň dala přednost deportaci, protože se obává pomsty v Gaze.

Mona prostřednictvím internetu vylákala ke schůzce 15letého Izraelce Ofira Rahuma, který se s ní v Jeruzalémě sešel. Následně zamilovaného mladíka autem odvezla na místo, kde byl zavražděn.

Poté, kdy byla zatčena, usvědčena a odsouzena původně k doživotnímu trestu vězení se stala vězeňskou vůdkyní a vládla ostatním vězeňkyním, které nutila plnit své příkazy a pokud ji neposlechly, tak je fyzicky týrala

Izrael souhlasil s tím, aby byla odvezena do Gazy. Když ale zjistila, že ji tam čeká krutá pomsta, požádala v úterý ráno, aby mohla zůstat v Egyptě.

Jiné teroristce, povoláním novinářce Ahlam Tamimi, která se zúčastnila atentátu v pizzerii Sbarro v Jeruzalémě nebyla dána možnost se vrátit do Gazy a Izrael trval na tom, že bude deportovaná do Jordánska.

Využívala svoje práva jako novinářka k tomu, aby se stala první ženskou teroristkou Hamasu. Začala s tím, že „zapomněla“ bombu v supermarketu, a později dovezla sebevražedného atentátníka do Jeruzaléma, aby zavraždil desítky návštěvníků v pizzerii Sbarro v centru hlavního města.

Během výslechu řekla, že vybrala restauraci Sbarro, protože ji navštěvují „radikální Židé.“

sc


Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku Terrorist Fears Revenge in Gaza, Chooses Deportation.

Jedna reakce na Teroristka se obává pomsty v Gaze a zvolila radějí deportaci

  • gugi napsal:

    … teď je z Mony tučná megera, komicky se snažící vykouzlit sádelnatými prstíky „Victory“ symbol. (V izraelských zařízeních rozhodně podvýživou – jako Šalit – netrpěla.) Ano, je to pro nás výhra, všechny tyhle typy hodit na krk Turkům, Syřanům a Kataru. Brzo hostitelé poznají, co je to za ksindl. 😉

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Říjen 2011
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv