… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Evropou obchází strašidlo – strašidlo radikálního islámu 5.00/5 (100.00%) 1 ohodnocení

Kdyby klasik žil o 150 let později, napsal by asi právě tato slova. Také pokračování by bylo velmi podobné, jak je klasický Marx napsal ve svém Komunistickém manifestu, pouze místo komunismu stačí dosadit slova – radikální islám.

Radikální islám není již pouhým strašidlem, ale je konkrétní noční můrou všech evropských politiků, kteří chápou, o čem je řeč. On se totiž radikální islám rychle nejen šíří, ale též usazuje a mnohde již pevně usadil v západoevropských zemích. Stačí se podívat do pařížských či londýnských čtvrtí a ulic.

Dokonce se snaží zatnout své ostré drápy do České republiky. Česká republika přece jenom nemá tak výkonnou ekonomiku jako západoevropské země (k současné krizi eurozóny nepřihlížím), a proto drastický příliv emigrantů z muslimských zemí hledajících práci do ČR zatím nehrozí. Podobně Česká republika nemá ani historické zkušenosti s koloniální minulostí jako Francie či Velká Británie, které do poloviny 20. století vládly mnoha zemím a jejich muslimskému obyvatelstvu. Česko, které je nábožensky velmi vlažnou, ba přímo nejateističtější evropskou zemí, je díky těmto skutečnostem jaksi mimo střed událostí. Prozatím.

Nepotřebujeme však vlny radikálních muslimů zemí Afriky a Asie, aby s sebou přinesly náboženskou nesnášenlivost a nesmiřitelnost se vším, co podle nich není muslimské. My si vystačíme sami. Odstrašujícím příkladem nám může být například „duchovní pastýř“ brněnské muslimské komunity Lukáš Větrovec. Ve svém páteční kázání z  9. prosince dokázal tento pán, na jakých pozicích stojí a koho zájmy fanaticky hájí. Jeho kázání bylo z hlediska islámské teologie, dovolím si říci, velmi plytké a tragicky povrchní. Na druhou stranu musím konstatovat, že bylo vyšperkováno bytostnnou nenávistí k Židům, za kterou by se jistě nemusel stydět ani válečný zločinec jeruzalémský muftí Amín Hadž al-Husseíní, zakladatel bosenských SS oddílů za druhé světové války a obdivovatel Adolfa Hitlera nebo minulí i současní představitelé Hamásu, jejichž vysněným cílem je fyzická likvidace Židů a poté muslimská, judenrein Palestina, od břehů Středozemního moře do Jordánu.

Aby bylo všem jasno. Nejedná se o plán „dvou států pro dva národy“, jak ho oficiálně hlásá například předseda Palestinské autonomie Mahmúd Abbás (Abú Mazen), tedy uznání Izraele v hranicích do června 1967.

Podle mého názoru Větrovcovo veřejné páteční kázání v brněnské mešitě naplnilo skutkovou podstatu trestných činů podle § 355 a § 356 Trestního zákona ČR.

Také „aktuální část“ Větrovcova kázání dokazuje, že nejen morální vyspělost tohoto pána je nulová, ale i jeho znalost relativně nedávné evropské historie je neklasifikovatelná. Nechápu, jak soudný a duševně zdravý člověk může srovnávat situaci v dnešním pásmu Gazy, kterou mimochodem opustil poslední izraelský voják a osadník v srpnu 2005, se situací evropských Židů v nacistických ghettech a koncentračních táborech. Ne dost na tom, on si tento pan „Oberimám“ dovolí veřejně tvrdit, že situace Palestinců v Gaze je ještě horší než evropských Židů pod nacistickým jhem.

To mě připomíná slova velkého německého dramatika a antifašisty Bertolda Brechta: „Kdo nezná pravdu, je jen hlupák, kdo ji však zná a navzdory svému svědomí ji zatajuje nebo dokonce nazývá lží, ten je opovrženíhodný zločinec.“ Právě s takovým zločincem máme v Brně co do činění.

6 reakcí na Evropou obchází strašidlo – strašidlo radikálního islámu

 • suzilein napsal:

  Jsem prekvapena, ze muslimove se roztahuji uz i v CR!
  Ziji v Rakousku a musim potvrdit, ze muslimove tu maji jiz velmi silnou komunitu. Kladou si ruzne pozadavky a vlada jim neustale ve vsem ustupuje. V zakladni skole ve tride kam chodi muj syn tvori 80 procent zaku muslimove.Pokud se mistni obyvatel zacne branit ci protestovat, je okamzite oznacen za xenofoba, rasistu a nacistu. Vladne zde promusimska cenzura v tisku a TV, pripadam si jako v CR za komunismu, kdyz tam lide nemohli rici vlastni nazor. Nechapu co se zde deje, proc vladnouci politici pachaji zradu na vlastnim obyvatelstvu??
  Vyzente muslimy z CR drive nez bude pozde jako zde!!

 • gugi napsal:

  Sehr Geehrte österreichische Staatsangehörige Suzilein,
  spravedlivý odpor proti narůstající infiltraci islámu bych rozdělil do několika fází:
  a) objev plnohodnotné náhrady za ropu;
  b) postupné utlumování závislosti světové ekonomiky na ropě;
  c) rozhodné, bezvýhradné, NEODKLADNÉ a maximálně energické křížové tažení proti islámu.

  Do doby než se tak stane, se budeme muset nějak jurisdikčně ad hoc vypořádat s vrtichvosty typu Hadži Lukáše či vymyslet didakticky vyhovující, citlivý program tadžwídu rakouských dětí a katechismu muslimských dětí…
  😛
  Paralelně, ve vlastním zájmu komunit souvěrců, bych se při této příležitosti zcela aktuálně připojil k chvalitebným tendencím, které lze vyjádřit sloganem: “Before Hanukkah turns into Christmas, it’s time to come back to Israel – before Abba turns into Daddy, it’s time to come back to Israel.”
  😉

 • Talmid napsal:

  odpor proti imigraci se nedá homogenizovat s odporem k ropě. To je úplně jiné bojiště (jen stejný nepřítel). Imigrace je důležitá pro ekonomiku. Zvyšování životní úrovně vede k potřebě někoho kdo by kopal apod. Je tedy nutné: 1)Zvýšit imigraci z východu
  2)Zvýšit porodnost (to je ta příjemnější část:)
  3)Upravit imigrační zákony, aby buď propouštěli jen slušné persóny anebo nikoho. Z tohoto ohledu myslím, že se můžem postavit na stranu krajnější pravice(ne krajní), která se imigračními zákony zabývá.
  4)Trvat na striktním dodržování zákonů pro všechny bez rozdílu-důležitý distanc od krajní pravice (Tím myslím pravici krajněší než v bodě 3.-tzn. rasisty).
  5)Pro splnění všech bodů doporučuji vstoupit do politiky (nejen strany, ale i občanská sdružení)-a zase-důležitý distanc od krajní pravice

  PS: a) A nezapomeňte mi to pořádně zkritizovat, chybu si totiž nemůžeme dovolit.
  b) Další nápady?

 • gugi napsal:

  Ad gnädige Suzilein 🙂
  Přesně tak.

  Ad Talmid: V současné době existuje jistý lék proti imigraci (na úrovni jakéhosi laxativa) a tím je soudobá evropská ekonomická krize, která donutila přinejmenším přemýšlet gastarbeitry o dalším setrvávání v krachující eurozóně.
  Všeobecně však tvrdím, že stát, který si z vlastních národních zdrojů nezajistí proporcionální obsazení pracovního trhu (od čističe kanalizací po vrcholný managing), je odsouzen dříve či později k zániku. Jde o to zajistit občanstvu příslušného státu takové vzdělání, které by vedlo nejen ke kvalitnímu vedení státu, ale především k tomu, aby jeden každý občan věděl, kam patří a nečinil si zbytečné ambice na pozice, které by mu slušely jako frak náčelníkovi kmene Bambuti. 🙂
  (Zkrátka, jak říkával herec Menšík: …aby zase holiči holili, krejčí šili a zedníci zdili…, aby pícník nedělal ředitele a ředitel pícníka.)
  Pokud vyřešíte toto dilema, máte vyřešen problém ekonomické imigrace.
  (Divím se, že ještě nesedím v nějaké EU komisi…. 😛 )

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv