… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

u školy Ozar HaTora v ToulouseAktualizováno. Neznámý střelec na motocyklu zahájil dnes ráno střelbu na lidi čekající před židovskou školou Ozar HaTorah (אוצר התורה) na rue Jules-Dalou v Toulouse na jihozápadě Francie. První zpráva hovořila o 2 mrtvých dětech a dospělém, posléze vyšlo najevo, že zavražděny byly 3 děti a jeden dospělý. Další lidé jsou zraněni.

Oběťmi jsou rabi Jochanan Sandler (Yonatan Sandler) z Kirjat Jovel (Kiryat Yovel) v Jeruzalémě, jeho synové – 6letý Arje (Aryeh) a 3,5letý Gavriel a 8letá Miriam Monsonegro, dcera ředitele  školy Ozar HaTorah Jákova Monsonega (Yaacov Monsonego).

Šok a zděšení dal najevo vrchní rabín Francie, rabi Gilles Bernheim, stejně jako Konference evropských rabínů. Zločin odsoudili všichni přední francouzští politici včetně prezidenta Nicoly Sarkozyho, který také místo zločinu navštívil.

Francouzská média dávají zločin do spojitosti s obdobnými vraždami francouzských vojáků, které také vraždí střelec na skútru. Minulý týden byli neznámým zločincem zastřeleni dva výsadkáři v Montaubanu a další těžce zraněn, další výsadkář byl zavražděn právě v Toulouse. Všichni muži patřili k jednotkám, které působí nebo působily v Afghánistánu.

Z jakého důvodu by zločinec vraždící francouzské vojáky měl nyní vraždit děti židovské školy není známo, nicméně podle francouzských médií byl útok proveden velmi podobně.

Ve Francii žije okolo půl milionu Židů, takže tamní židovská komunita je třetí největší ve světě. Francouzské ministerstvo vnitra nařídilo posílení hlídek u židovských škol.

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

u školy Ozar HaTora v Toulouse

3 reakce na AKTUÁLNĚ: Střelba na žáky židovské školy v Toulouse – mrtvé děti a dospělý (+ foto)

  • Scooolie napsal:

   Je pěkné, že jste zrovna dnes, kdy si připomínáme 50. výročí Alžírské zrady, vzpomněl tohoto generála, hrdiny Francouzského Alžírska.

   V době, kdy na českých radnicích vlají tibetské vlajky na připomenutí 80+ tisíc zabitých Tiběťanů v 50. letech, zdá se nikdo nevzpomíná až 150.000 Harkiů, kteří byli Francií ponecháni na pospas chátře z FLN a povražděni. Často se jednalo o příslušníky jednotek Svobodné Francie, kteří bojovali za osvobození Evropy od nacismu – aby poté byli zrazeni svou vlastí, když vláda nad Alžírskem byla předána povstalcům…

   Ne kvůli Mnichovu roku 1938, ale kvůli Alžírsku roku 1962, nelze nikdy, ale skutečně nikdy věřit Francii a jejím politikům.

   1830-1962 ENCYCLOPEDIE de L’AFN

 • samuel1776 napsal:

  Islám-to je on,který z muslimů vyrábí vraždící monstra.Aby mohl takto působit,musí z vědomí muslima nejprve vytěsnit jeho osobnost-proto nekonečné opakování sůr koránu,proto mnohonásobné denní modlení.Tento velmi propracovaný systém,mnoha staletími cizelérován imámy v mešitách,vytváří zcela tvárný ,,lidský materiál,,-bohužel na příkaz schopný jakékoliv,technologicky zvládnutelné,teroristické akce.Naprosto nezáleží na tom zda se jedná o údajného ,,umírněného muslima,,-právě naopak,ten je
  k smrtícímu teroristickému útoku na naši západní civilizaci tím nejvhodnějším nástrojem-od něho to totiž nikdo nečeká.To je ten ďábelský systém islámské indoktrinace již od dětství.Jakýkoliv muslim musí vykonat co po něm islám-ústy imáma -žádá,pokud by čistě teoreticky odmítl-zpronevěřil by se islámu a za to je smrt.Proto jsme šokováni utínáním hlav nevěřícím,proto jsme šokováni zabíjením malých nevinných dětí,proto jsme šokováni odpálením muslima opásaného trhavinou v obchodním centru.Namítnete-a co jejich svědomí? Každý přeci není stejný.Této záležitosti se Korán zhostil přímo ďábelským způsobem-neustálým modlením přesunul svědomí a soucit,které jsou nesmírnou hodnotou západní civilizace,na Allaha.Úžasný trik-muslim může ve jménu Allaha zabíjet a páchat jakákoliv zvěrstva ,protože svědomí mu bylo přesunuto na Allaha-on je jeho svědomím.A co na to Allah?Odmění ho.Jedná se o nesmírně nebezpečnou ideologii,neboť zbavuje muslimy jejich lidství a ,,vyrábí,,z nich monstra.Tato ideologie byla záměrně vyvinuta za účelem agrese proti nemuslimům.Islámský bojovník se nebojí smrti ani zabíjení-proč?Po případné smrti v boji za Allaha bude jím v posmrtném životě odměměn.Muslim totiž vždy a všude bojuje a umírá za Allaha.Když ONA malá dívenka prosila toto monstrum o život,mohla uspět-absolutně nikoliv.Kdy už pochopíte,že tato monstra jsou a vždy budou produktem Koránu.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Březen 2012
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv