… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

Je vlna afrických přistěhovalců pouze důsledkem ekonomické a politické situace v jejích domovině anebo se jedná a plán podporovaný New Israel Fund a dalšími levicovými organizacemi?

 Bohužel nelze vyloučit, že druhá varianta, tedy podpora levicových organizací je  pravděpodobnější.

Expert zabývající se středovýchodní oblasti Dr. Guy Bechor píše v článku publikovaném na svých webových stránkách a v jiných publikacích, že levicové skupiny a „všelijací lidsko právní krasoduši“ chtějí změnit demografickou situaci Izraele.

Po té, kdy se jim nepodařilo dostat do země statisíce Palestinců, očekávají že prostřednictvím imigrace stovek tisíc muslimů z Afriky do Izraele se to podaří. „Nejedná se tu o válkami ohrožené lidi z Afriky, jedná se tu o válku o přežití Izraele jako židovského státu“, říká Dr. Bechor. A pokračuje: „A jaký je tedy tajný plán, který připravují nevládní organizace zabývající se „lidskými právy“? Až počet přistěhovalců dosáhne čtvrt anebo půl milionu a my se k tomu číslu rychle přibližujeme, potom se tyto organizace obrátí na Nejvyšší soud a na Spojené Národy s žádostí o povolení těmto přistěhovalcům právo na pobyt anebo občanství, jak je tomu v Západní Evropě.“

„V tom okamžiku  procento muslimů v Izraeli stoupne na 30 – 35 %, další demografický vývoj si jistě snadno dokážete představit. Jakmile se tito Afričané stanou občany Izraele budou mít právo v rámci „lidských práv“, přivést své rodiny do Izraele čímž se jejich počet zdvojnásobí.

V blogu Elder of Zion blog, Jonatan Paz (Yonathan Paz), cituje monografii nejmenovaného autora, která byla nedávno publikovana Agenturou Spojených národů pro prchlíky. Tento se vyslovuje pro univerzální občanství, kde by každému byla zaručena práva a nepovažuje národnost za skutečnost, která má nějaký význam. V  současné atmosféře tento názor ovšem nelze vyslovit nahlas, protože to neslouži strategii boje. Hlavním problémem je forma izraelské společnosti, boj o to jaký bude charakter státu, přistěhovalci v tomto smyslu nejsou stranou ve sporu, ale oslabují společnost jako takovou.

 Jako další důkaz lze uvést rozhovor, který byl publikován na pravicových  internetových stránkách rotter.net. Rozhovor s uprchlíkem je sice plný různých sdělení, které jsou patrně na hranici skutečnosti a fantazie, podstatná a zcela jasná je je jeho informace o tom, kdo mu během jeho pobytu v Izraeli pomáhal a jak. Uvádí také Anat Ben Dor, která je členkou Legální kliniky pro přistěhovalce Telavivské univerzity, jedná se o jakousi právní pomoc zdarma pro ilegály, která se snaží znemožnit jejich uvěznění a následné vypovězení.

Legální kliniku na Telavivské univerzitě vede Neta Ziv, která byla dlouholetou funkcionářkou New Israeli Fund.

 Je zajímavé, že tyto lidskoprávní organizace se nezabývají s takovou razancí pomocí například židovským přistěhovalcům z Etiopie, kteří zejména v devadesatých letech přicházeli do Izraele přes Sudán, kde to byli právě Sudánci, kteří je pronásledovali a vraždili. Na city a prožitky ze Sudánu těchto skutečných židovských uprchlíků se dnes nikdo neptá a patrně také nikoho z „lidskoprávních aktivistů“ nezajímají .

Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku African Infiltration Planned by Left?

hm

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Červen 2012
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archiv