… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Odsouzen „židovský terorista“ Jack Teitel 5.00/5 (100.00%) 1 ohodnocení

Jack Teitel u soudu 16. 1. 2013

Jack Teitel u soudu 16. 1. 2013

Jeruzalémský obvodní soud včera uznal Jaakov Teitela (Yaakov „Jack“ Teitel) vinným ze spáchání dvou vražd a dvou pokusů vraždy. Rozsudek byl vynesen na základě dohody o uznání viny, uzavřené mezi obhájci obžalovaného a státním zástupcem, přičemž o trestu bude rozhodnuto následně.

Teitel, který je mediálně znám jako „židovský terorista“, byl obviněn z vraždy řidiče autobusu Samira Akrama a pastevce Ísy Džabarina (Issa Jabarin). Obě oběti byly Arabové a  motivace k vraždám byla nacionalistická.

Dále byl obviněn z pokusu vraždy 15letého Amiho Ortize, kterého těžce zranila výbušnina, kterou Teitel poslal do domu rodiny Ortizovy proto, že Amiho otec byl vůdcem křesťanské mesianistické skupiny. Dalším cílem zaslané nálože se stal prominentní izraelský historik profesor Zeev Stenhell, jehož nálož zranila naštěstí jen lehce. Teitel také podněcoval k vraždění homosexuálů.

Soudci Cvi Segal (Zvi Segal), Moše Drori (Moshe Drori) a Moše HaKohen (Moshe Hacohen) jednohlasně rozhodli, že Teitel je odpovědný za své jednání a odpovědnosti jej nezbavuje jeho duševní stav.

Soudci současně konstatovali, že Teitel měl z násilí radost a byl také krutý vůči zvířatům.

„Tyto ideologické a osobnostní systémy v kombinaci s přesným plánováním a vysokou sofistikovaností, kterou obžalovaný předvedl, ve spojení s absencí dřívější psychiatrické anamnézy obžalovaného ukázaly s nezbytnou mírou pravděpodobnosti, že spáchal skutky, které jsou mu připisovány, za plného vědomí a s vědomím jejich následků,“ uvedl soud.

Dohodu o uznání viny uzavřeli Teitelovi obhájci s úřadem státního zástupce po 3 letech držení Teitela ve vazbě v květnu 2012. Soud ji nyní po přezkoumání schválil a rozhodl, že Teitel skutky, z nichž byl obviněn, spáchal.

Jack Teitel je jedním z velmi malé skupiny Židů, kteří byli odsouzeni za terorismus proti Arabům v zemi, kde jsou Araby proti Židům ročně spáchány tisíce teroristických útoků.

3 reakce na Odsouzen „židovský terorista“ Jack Teitel

  • Ales Jirout napsal:

    Dovedu pochopit ze nenávidí araby. Strůjce zla. Ale posílat bomby křesťanům je špatně. Stejně tak je špatně brát spravedlnost do svých rukou. Násilím ničeho nelze dosáhnout. Navíc se snížil na úroveň arabu. Je take pravdou, ze křesťané a zide mají v něčem jiný názor ale jsou v podstate na jedne lodi. Nepřítel se jmenuje islám. Skutecny nepritel. Bible obsahuje radu míst ať Ty co stojí o Boha ať stoji take pri Izraeli. Stojím při Izraeli. Jedine silný a jednotny Izrael volající k Bohu obstoji. Určitě je špatné problémy řešit jak breivik nebo arabove nebo teitel. Skuteční křesťané jsou s Izraelem.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Leden 2013
Po Út St Čt So Ne
« Pro   Úno »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv