… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
ODHALENO! Česko a Izrael se spojí! Schwarzenberg úmyslně zkazil prezidentskou kampaň! 5.00/5 (100.00%) 3 ohodnocení

Zeman v Jeruzalémě

Miloš Zeman vkládá své tajné přání stát se prezidentem Česka i Izraele do štěrbiny ve Zdi nářků

PUTNA (PUrimová Tisková ageNturA): Pozorným pozorovatelům neuniklo, že Miloš Zeman ještě jako kandidát na prezidenta přijal loni v září izraelského velvyslance – a koncem tohoto týdne už jako čerstvě zvolený prezident Jaakova Levyho opět přijal k hodinovému rozhovoru. Z jakého důvodu?

Jak zjistila PUTNA od uklízečky na úřadu vlády České republiky, chystá se uzavření strategického paktu mezi Českem a Izraelem, v němž hraje Zeman klíčovou roli.

 

Personální unie Česka a Izraele

Miloš Zeman, Jaakov Levy

Miloš Zeman zjišťuje u izraelského velvyslance Jaakova Levyho, jak je to v Izraeli s jeho oblíbenou slivovicí a uzeninami

Podle přísně tajného dokumentu má dojít k uzavření personální unie mezi Českem a Izraelem, které si mají zachovat nezávislost, ale úzce koordinovat svoji politiku a být spojeni právě osobou Miloše Zemana, jakožto hlavy státu. Současně má být všem občanům České republiky a Izraele automaticky uděleno občanství druhého ze států.

Proč Karel Schwarzenberg prohrál prezidentskou volbu?

Když Karel Schwarzenberg při debatě prezidentských kandidátů vyslovil kritický výrok na adresu prezidenta Beneše za odsun sudetských Němců, vzbudilo to značný údiv jak jeho stoupenců, tak odpůrců. Jak to, že se takové chyby dopustil tak zkušený politik? Copak nevěděl, že si takovým výrokem zcela jistě uškodí?

PUTNA zjistila, že výrok byl Schwarzenbergem vysloven zcela úmyslně s cílem umožnit zvolení Zemana.

S Karlem Schwarzenbergem se původně počítalo jako s ideální osobou, která by mohla stát v čele česko-izraelské personální unie. Jeho kladný vztah k Izraeli je znám po desetiletí a Karel jej potvrzuje opakovaně i v době, kdy je českým ministrem zahraničí.

Zeman v Jeruzalémě

Miloš Zeman o kanceláři v Jeruzalémě začal snít během své návštěvy v roce 2002

Jeho vítězství v prezidentské volbě proto bylo tak říkajíc tutovka a na jistotu si vsadila i celá řada českých židovských osobností, které Karla různými způsoby veřejně podpořily se slastným pocitem, že budou na straně vítěze.

Jakmile vyšla najevo nacistická minulost Schwarzenbergova tchána, bylo jasné, že by se Schwarzenberg stal v Izraeli po vypršení mandátu Šimona Perese nezvolitelný. Karel toto uznal a úmyslně si dal v debatě vlastní gól, aby nezmařil plánovaný projekt konfederace.

Hlavou obou států se tak stane Miloš Zeman, český vlastenec s jasným názorem na palestinský terorismus.

Splnění snů obou národů

Vznik personální unie České republiky a Izraele umožní splnění snů obou národů. Zatímco Izraelci si po spojení s Českem budou moci užívat za „domácí“ ceny krásy Prahy a aplikovat Benešovy dekrety na neloajální příslušníky menšiny, Češi konečně získají to, oč usilovaly celé generace obrozenců. Moře.

12 reakcí na ODHALENO! Česko a Izrael se spojí! Schwarzenberg úmyslně zkazil prezidentskou kampaň!

 • Hana Mayer napsal:

  … ale no tak, však jsme napsali, dnes je Purim a proto je vše naopak, mohou se psát blbiny, dělat blbiny, hlavní je vědět, že všechno je to na památku události v Persii před mnoha lety a připomenout, že vždycky se všechno může otočit …. tak se bavme a dělejme blbiny, Purim je jen jednou v roce.

 • Yorai napsal:

  No, aby sme zostali v tej purimovej nálade, tak ja som sa zase cez inú PUTNU dozvedel, že možno by to ani nebol zlý ťah zo strany Izraela v rámci mierových jednaní, aby sa aj moslimské komunity oboch štátov zblížili a možno si urobili aj niekoľko výmenných pobytov. Mohlo by to pomôcť aj k vyriešeniu jazykových problémov v Karlových Varech a v Mariánských Lázních 😈

 • Blazej napsal:

  Vynikající – já bych jen přidal -společný prezident Zeman převezme izraelské now-how a v ČR naučí Kalóska snižovat veřejný dluh…..a to by už smíchy padlo na zadek zbývajících 9,999 mil obyvatel ČR

 • Oblovka napsal:

  Že by byl Miloš Zeman „váš člověk?“ Nebo „náš člověk?“ Hlavně, že to není „jejich člověk“ (zakuklený bolševik, jak jsem si myslel). Nyní se mi bude lépe spát s vědomím, že věc je v dobrých rukách. Na článku je kus pravdy, o nějakých plánech vím už více než dvacet let. Uvědomuji si ale, že nemohu vědět všechno, vždyť všechno ví jen Bůh, a ten dělá pro Mosad! 😆

 • Surgus napsal:

  Doufám, že dobré vztahy Česka s Izraelem po dobu Zemanova „prezidentování“ vydrží. Dlouhodobě přátelský postoj Miloše Zemana k Izraeli a jeho politikům tomu nasvědčuje. Personální unie s Izraelem se asi nedočkáme, ale zatím bohatě stačí možnost bezvízového pobytu občanů ČR v Izraeli po dobu až tří měsíců.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Únor 2013
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Archiv