… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu




Ohodnoťte článek

Kneset

Kneset

Včera 5. února 2013 složili přísahu kandidáti zvolení do 19. Knesetu ve volbách 22. ledna 2013. Tím okamžikem se stali poslankyněmi a poslanci.

Přinášíme jejich seznam, seřazený podle jednotlivých politických stran.

Likud – Jisrael Bejtejnu (Jednota – Izrael náš domov)

1. Binjamin Netanjahu (Binyamin Netanyahu, נתניהו בנימין) – Likud

2. Avigdor Lieberman (ליברמן אביגדור) – Jisrael Bejtejnu

3. Gideon Moše Sa’ar (Gideon Moshe Sa’ar, סער גדעון משה) – Likud

4. Jair Šamir (Yair Shamir, שמיר יאיר) – Jisrael Bejtejnu

5. Gilad Menaše Erdan (Gilad Menashe Erdan, ארדן גלעד מנשה) – Likud

6. Silvan Šalom (Silvan Shalom, שלום סילבן) – Likud

7. Uzi Landau (לנדאו עוזי) – Jisrael Bejtejnu

8. Jisrael Kac (Yisrael Katz, כ”ץ ישראל) – Likud

9. Dany Danon (Danny Danon, דנון דני) – Likud

Likud-Jisrael Bejtejnu - volební lístek do 19. Knesetu10. Soňa Sofia Landver ( Sonija Sofia Landver לנדבר סופיה סוניה) – Jisrael Bejtejnu

11. Ruben Rivlin (Reuven Rivlin    ריבלין ראובן רובי) – Likud

12. Moše Ja’alon (Moshe Ya’alon, יעלון משה) – Likud

13. Jicchak Aharonovič (Yitzhak Aharonovich, אהרונוביץ יצחק) – Jisrael Bejtejnu

14. Zeev Elkin ( Zeev Elkin אלקין זאב) – Likud

15. Cipi Chotovely (Tzipi Hotovely, חוטובלי ציפי) – Likud

16. Orly Levy-Abuksis  (Orly Levy-Abekasis לוי אבקסיס אורלי) – Jisrael Bejtejnu

17. Jariv Gideon Levin (Yariv Gideon Levin, לוין יריב גדעון) -Likud

18. Juli Edelstein (Juli Edelstein, אדלשטיין יולי יואל) – Likud

19. Faina Kirschenbaum ( Faina Kirschenbaum  קירשנבאום פניה) – Jisrael Bejtejnu

20. Chajim Kac (Haim Katz, כץ חיים) – Likud

21. Miriam „Miri“ Regev (רגב מירי מרים) – Likud

22. David Rotem (רותם דוד) – Jisrael Bejtejnu

23. Moše Zalman Feiglin (Moshe Zalman Feiglin, פייגלין משה זלמן) – Likud

24. Juval Štajnic (Yuval Steinitz, שטייניץ יובל) – Likud

25. Robert Ilatov (אילטוב רוברט) – Jisrael Bejtejnu

26. Cachi Hanegbi (Tzachi Hanegbi, הנגבי צחי) – Likud

27. Limor Livnat (לבנת לימור אהבה) – Likud

28. Hamad Amar (עמאר חמד) – Jisrael Bejtejnu

29. Ofir Akunis (אקוניס אופיר) – Likud

30. Gila Gamliel Damari (גמליאל דמרי גילה) – Likud

31. Šimon Ochajun (Shimon Ohayon, אוחיון שמעון) – Jisrael Bejtejnu

 

Ješ Atid (Budoucnost existuje)

Ješ Atid - volební lístek do 19. Knesetu1. Jair Lapid (Yair Lapid, לפיד יאיר)

2. Šaj Moše Piron (Shai Moshe Piron, פירון שי משה)

3. Jael German (Yael German, גרמן יעל)

4. Meir Kohen (Meir Cohen, כהן מאיר)

5. Jaakov Peri (Yaakov Perry, פרי יעקב)

6. Ofer Šelach (Ofer Shelah, שלח עפר)

7. Aliza Lavi (Aliza Lavie, לביא עליזה)

8. Joel Razvozov (Yoel Razbozov, רזבוזוב יואל)

9. Adi Kol (Adi Kohl, קול עדי)

10. Karin Alharar (Karin Elharar, אלהרר הרטשטיין קארין)

11. Miki Levi (Mickey Levy, לוי מיקי)

12. Šimon Solomon (Shimon Solomon, סולומון יאסו שמעון)

13. Ruth Calderon (קלדרון רות)

14. Pnina Tamnu–Šata (Pnina Tamnu-Shata, תמנו-שטה פנינה)

15. Rina Frenkel (Rina Frenkel, פרנקל רינה)

16. Jifat Kariv (קריב יפעת)

17. Dov Lipman (ליפמן דב)

18. Boaz Toporovsky (טופורובסקי בועז)

19. Ronen Hofman (Ronen Hoffman, הופמן רונן)

 

Avoda (Strana práce)

Avoda - volební lístek do 19. Knesetu1. Šely Jachimovič (Shelly Yachimovich, יחימוביץ` רחל שלי)

2. Jicchak Hercog (Isaac Herzog, הרצוג יצחק)

3. Ejtan Kabel (Eitan Cabel, כבל איתן)

4. Merav Michaeli (מיכאלי מירב)

5. Binjamin Fuad Ben-Eliezer (Binyamin Fuad Ben-Eliezer, בן אליעזר פואד בנימין)

6. Jechiel Bar (Yechiel Bar, בר יחיאל)

7. Jisrael Amar Bar Lev (Yisrael Amar Bar Lev, בר לב ישראל עמר)

8. Stav Šafir (Stav Shafir, שפיר סתיו)

9. Avišaj Braverman (Avishay Braverman, ברורמן אבישי)

10. Nachum Erel Margalit (מרגלית נחום אראל)

11. Jicchak Šmuli (Isaac Shmolly, שמולי יצחק)

12. Moše Michael „Miki“ Rosenthal (Moshe Michael „Mickey“ Rosenthal, רוזנטל משה מיכאל)

13. Michal Biran (בירן מיכל)

14. Šaj Nachman (Shai Nachman, שי נחמן)

15. Moše Mizrachi (Moshe Mizrahi, מזרחי משה)

 

Bajit Jehudi (Židovský domov)

Bajit Jehudi - volební lístek do 19. Knesetu1. Naftali Benet (Naftali Bennett, בנט נפתלי)

2. Uri Jehuda Ariel (Uri Yehuda Ariel, אריאל אורי יהודה)

3. Nisan Slomiansky (Nissan Slomiansky, סלומינסקי ניסן)

4. Elijahu Ben-Dahan (Eliahu Ben-Dahan, בן דהן אליהו)

5. Ajelet Šaked (Ayelet Shaked, שקד איילת)

6. Uri Šraga Urbach (Uri Shraga Orbach, אורבך אורי שרגא)

7. Zevulun Kalpa (Zevulun Kalpa קלפה זבולון)

8. Avraham Vercman (Avraham Wertzman, וורצמן אברהם)

9. Mordechaj Jogev (Mordechai Yogav, יוגב מרדכי)

10. Malka Orit Struk  (סטרוק אורית מלכה)

11. Jonatan Sitbon (Yonathan Sitbon,  שטבון יונתן)

12. Rafaeli Šuli Mualem (Rafaeli Shuli Mualem,  מועלם-רפאלי שולי)

 

Šas (Sefardští strážci Tóry)

Šas - volební lístek do 19. Knesetu1. Elijahu Jišaj (Eliyahu Yishai, ישי, אליהו)

2. Arje Machlof Deri (Aryeh Machlof Deri, דרעי אריה מכלוף)

3. Ariel Atias (אטיאס אריאל)

4. Jicchak Kohen (Yitzhak Cohen, כהן יצחק)

5. Mešulam Nachari (Meshulam Nahari, נהרי משולם)

6. Amnon Kohen (Amnon Cohen, כהן אמנון)

7. Ja’akov Margi (Yaakov Margi, מרגי יעקב)

8. David Azulaj (David Azoulay, אזולאי דוד)

9. Jicchak Vaknin (Yitzhak Vaknin, ועקנין יצחק)

10. Nissim Ze’ev (זאב ניסים)

11. Avraham Michaeli (Abraham Michaeli מיכאלי אברהם )

 

Sjednocený judaismus Tóry (Jahadut Tora Meuchedet)

Sjednocený judaismus Tóry - volební lístek do 19. Knesetu1. Ja’akov Litzman (Yakov Litzman, ליצמן יעקב)

2. Moše Gafni (Moshe Gafni, גפני משה)

3. Meir Poruš (Meir Porush, פרוש מאיר)

4. Uri Maklev (מקלב אורי)

5. Menachem Eliezer Moses (מוזס מנחם אליעזר)

6. Jisrael Jicchak Eichler (Yisrael Yitzhak Eichler, אייכלר ישראל יצחק)

7. Ja’akov Ašer (Yaakov Asher, אשר יעקב)

 

Tnua (Hnutí)

HaTnua - volební lístek do 19. Knesetu1. Cipi Livni (Tzipi Livni, לבני, ציפי)

2. Amram Micna (Amram Mitzna, מצנע עמרם)

3. Amir Perec (Amir Peretz, פרץ עמיר)

4. Elazar Stern (שטרן אלעזר)

5. Meir Šítrit (Meir Sheetrit, שטרית מאיר)

6. David Cur (David Tsur, צור דוד)

 

Merec-Izraelská levice

Merec - volební lístek do 19. Knesetu1. Zahava Gal-On (גלאון זהבה)

2. Ilan Gilon (גיל און אילן)

3. Nican Horovic (Nitzan Horowitz, הורוביץ ניצן)

4. Michal Rozin (Michal Rosen, רוזין מיכל)

5. Isavi Faridž (Issawi Farij, פריג` עיסווי)

6. Tamar Zandberg (זנדברג תמר)

 

Ra’am – Ta’al

Ra'am - Ta'al - Mada - volební lístek do 19. Knesetu1. Ibrahím Sarsúr (Ibrahim Sarsur, צרצור אברהים)

2. Achmad Tíbí (Ahmad Tibi, טיבי אחמד)

3. Masud Ghnaim (גנאים מסעוד)

4. Talab Abú Arar (Taleb Abu Arar, אבו עראר טלב)

 

Chadaš

Chadaš - volební lístek do 19. Knesetu1. Mohamed Barake (Mohammed Barakeh, ברכה מוחמד)

2. Hana Svejd (Hanna Swaid, סויד חנא)

3. Dov Chenin (Dov Henin, חנין דב בוריס)

4. Afú Aghbáríja (Afou Agbaria, אגבאריה עפו)

 

Balad – Národní demokratické shromáždění

Balad - volební lístek do 19. Knesetu1. Džamal Záhalka (Jamal Zahalka, ג`מאל זחאלקה)

2. Hanín Zuabí (Hanin Zoabi, זועבי חנין)

3. Basel Džatas (Basel Ghattas, resp. Bassel Jatas, ג`טאס באסל)

 

Kadima (Vpřed)

Kadima - volební lístek do 19. Knesetu1. Šaul Mofaz (Shaul Mofaz, מופז שאול)

2. Jisrael Chason (Israel Hasson, חסון ישראל)

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Únor 2013
Po Út St Čt So Ne
« Led   Bře »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Archiv