… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Izraelští experti: Islám přebírá vládu nad Evropou a Evropa si za to může sama 4.80/5 (96.09%) 92 ohodnocení

Mordechai Kedar

Mordechai Kedar

„Evropa ztratila svoji vůli žít jako Evropa. Ta je shromážděna v muzeích, v historii. Pokud (její) vůdcové neskoncují s přistěhovalectvím, budeme brzo svědky smrtelných křečí kontinentu, jak ho známe,“ prohlašuje odborník na Blízký východ Dr. Mordechai Kedar (מרדכי קידר), jehož požádal o názor izraelský web Ynet v souvislosti s nedávnými incidenty v Evropě.

Web uvádí, že i když by mohlo být poněkud demagogické spojovat pod označením „islámský extremismus“ vraždu vojáka v Londýně, pobodání jiného v Paříži a násilnosti ve Švédsku, nelze ignorovat, že všechny tři případy mají něco společné – za všemi stojí přistěhovalci z afrických islámských zemí.

Dr. Zvika Libman, studující vliv muslimské menšiny v Evropě ve světle radikálního islámu v evropských zemích, také vidí jasnou spojitost: „Není pochyb, že nezaměstnanost a ekonomické těžkosti vedou k nepokojům, jak k tomu došlo ve Francii. A ano, existuje zde znevýhodnění ve rovnání s evropskými měšťáky, ale nejedná se jen o hořkost kvůli ekonomické situaci – protože nezaměstnanost existuje i mezi mladými, kteří nejsou muslimy, jako je tomu například ve Španělsku. Muslimové mají živnou půdu v mešitách, které je burcují, káží jim, že jsou zbavení práv, že (do společnosti) nepatří, že nejsou chtění a že jediným řešením je země s arabskou většinou. To je výchozí bod těchto nepokojů.“

Podle Dr. Libmana je příkladem Švédsko, kde nemajetní přistěhovalci z chudých zemí dostávají bydlení, vzdělání a podporu, ale stále jsou rozzlobení na establishment. „Podporu, kterou dostávají, by v jiných zemích nedostali. Podmínky jsou mnohem lepší, než dříve, i když je pravda, že existuje velký rozdíl mezi chudou třídou a existuje hořkost a deprivace – ale ekonomické rozdíly existovaly i v zemích jejich původu, kde jim vládli bohatí tyrani. Ve Švédsku, kde nejsilnějšími třídami jsou občané a ne tyrani, mají teoreticky rovnou šanci dosáhnout této úrovně, pokud mají štěstí, přičemž některým se dokonce podařilo integrovat do místní a národní politiky. Neexistuje tam žádný útlak muslimů, naopak. A stále jsme svědky takových výbuchů násilností,“ uvedl.

Podle Dr. Kedara je dopředu známo, že tento proces skončí dezintegrací současného stavu Evropy. „Vše je to následek evropského měknutí, které muslimové vnímají jako slabost, jako by Evropu dostávali zdarma do svých rukou. Oni dobrovolně nesplynou, celé čtvrti si udržují kulturu, kterou si sebou přinesli, nestarají se o jazyk a ekonomiku a zůstávají ve svých enklávách. Jednou mi jeden Francouz alžírského původu řekl, že se nestěhují z Alžírska do Francie, ale berou si Alžírsko do Francie.“

„Pokud by se chtěli začlenit do společnosti, jak doufali evropští představitelé, nebyl by to problém. Ale protože si chtějí ponechat svoje identity a měnit Evropu, je to samozřejmě velký problém. Každý rok se ve Francii rodí více muslimů, než nemuslimů. V Japonsku nejsou žádní muslimové, protože jim to neumožňují. Rasismus? Možná. Nadřazenost? Možná. Je jim to jedno. Chtějí zachovat Japonsko a dívají se na každého shora,“ dodal Kedar.

Podle Libmana je snem evropských představitelů, především německé kancléřky Angely Merkel a britského premiéra Davida Camerona, vidět druhou a třetí generaci imigrantů jako běžné občany a rozbít záměrnou segregaci přistěhovalecké muslimské komunity. „V každé z hostitelských zemí jsou tisíce mešit, zejména klíčových zemích – Německu, Francii a Británii. Rodiče, dokonce i ti, kteří se asimilovali do evropské společnosti, nezapomínají posílat své děti do tradičních škol. Spříznění ve vztahu k původu a náboženství existuje vždy, a to více ke globální muslimské entitě, než ke skutečné zemi původu. Vidí trendy v zemích, z nichž pocházejí – v Turecku, v Egyptě, kde se všude diskutuje o islámu jako o čemsi globálním.“

Na otázku, jak dlouho bude Evropa tuto situaci zvládat, nemá Libman příliš optimistickou odpověď. „Po II. světové válce je Evropa velmi citlivá na cokoliv, co má co do činění s lidskými právy a se svobodou. Na druhou stranu absorbuje cizince, kteří se neintegrují do společnosti. Evropa potřebuje pracovní sílu, protože porodnost je nízká. Potřebují ty přistěhovalce, kteří chtějí změnit náboženskou identitu kontinentu.“

Expert: Islam taking over, Europe soon to be unrecognizable – článek na webu Ynet (anglicky)

17 reakcí na Izraelští experti: Islám přebírá vládu nad Evropou a Evropa si za to může sama

 • gugi napsal:

  Well, well…jak to ale jenom prakticky provést? Trvat na požadavku naprosté a bezvýhradné integrace do prostředí přijímajícího evropského státu, resp. úplné identifikace s jeho hodnotovým systémem, jako podmínce přijetí k trvalému pobytu, potažmo získání státního občanství. To není rasismus. To je stanovení pravidel hry. To je právo suverenního státu.

  Představme si opak: Evropan se rozhodne trvale pobývat v Emirátech, nebo Malajsii, apod. jako gasterbeiter. Po nějakém čase ho napadne, že tato destinace neodpovídá jeho tradičnímu založení, evropským demokratickým hodnotám a religiózním potřebám. Zachce se mu vzít si kus „staré dobré Anglie“, či „sladké Francie“ sebou … Začne proto nejprve verbálně pak literárně protestovat, pak bouřit, zlobit, mávat ručičkami, … a zapalovat autíčka místních občanů a přitom se nazvat třeba Parakletem z Kaborky. Co nastane? Jak to vyřeší místní establishment? 😆 😆 😆

  No – ale co teď? Postupně a tvrději trvat na dodržování pořádku a zákonnosti. Pokud se někomu stýská po zemi jeho původu, není důvod, aby příliš zapouštěl kořeny v destinaci imigrace. Pokud chce praktikovat svoje zvyklosti v rozporu s dobrými mravy a hodnotovou stupnicí hostitelské země, budiž mu kvalifikovaně vysvětleno, že měl raději zůstat v zemi svého původu. V případě extrémních kriminálních projevů: deportace a odmítání pobytu – NO MERCY !

  • Scooolie napsal:

   Radikální názor, nicméně v zásadě ještě v rámci pravidel. Neb ukončit pobyt cizinci, který nerespektuje naše pravidla (myšleno práva a svobody zakotvené v zákonech), je přijatelné. Ovšem jaksi to nedává odpověď na otázku, co s těmi, kdo mají výhrady ke stávajícímu stavu naší civilizace a chtějí ji nahradit svým hodnotovým systémem (islámským nebo jiným nekompatibilním), ale jsou občany…. Občana jaksi nelze vysídlit nebo mu bránit, aby si žil po svém a svůj způsob života se snažil prosadit jako obecně správný.

 • ari napsal:

  Gugi na Hrad!!! a kdo by nevěděl co je NO MERCY, měl by podepsat hned u žádosti o azyl, že práva na integraci jsou úzký, platí vocamcaď pocamcaď a tolerance je nula.
  Ptejte se poslanců, nových brzo kandidátů na poslance a taky těch v EU parlamentu, jak to mají srovnaný s tímto tématem.
  Psal mi jeden z Kutný Hory, že se oženil s milou českou dívkou, a že se sám doma nudí, jestli by nebyla nějaká práce, kde by nepotřeboval češtinu. Francouzky uměl trochu, anglicky skoro ani ťuk, střední školu nedostudovanou….urazil se, když jsem se ho zeptal, co speciálního by jako nová pracovní síla mohl nabídnout. Prý jsem rasista a špatně to chápu. By mě zajímalo, co dělá naše dobře placená vyvatovaná cizinecká policie. Doufám, že se chlapík zrovna nezabývá na sídlišti v K.H, nějakou pyromaiakální praxí. Chápu, že je to tady těžký, ale když už se blondýna zamilovala do krásnýho kluka v Tunisku na pláži, mohl tam mladý pár zůstat. Slunce tam svítí, víra je tam ta nejlaskavější a mládí tam má zelenou – vlajku islámu.

  • Upseeri napsal:

   Musím trochu nesouhlasit, ne s pravidly, to je OK, s tím souhlasím, ale s tou cizineckou policií. Zkuste si přečíst ten zákon, podle kterého můžou někoho vyhostit. Ono, když si tady cizinec vezme Češku, tak je po srandě a pomalu ho nevyhostí ani soud za úmyslný trestný čin.. Podle zákona se bere de facto jako občan EU (rodinný příslušník občana EU, což zákon nerozeznává), a ten jde vyhostit jen ve 3 případech – ohrožuje bezpečnost státu, závažným způsobem narušuje veřejný pořádek, ohrožuje veřejné zdraví tím, že trpí závažnou nemocí, pokud k takovému onemocnění došlo do 3 měsíců po vstupu na území. Ano, řeknete „veřejný pořádek“ – jenže k tomu je zase nespočet rozsudků Nejvyššího správního soudu a věřte, že na to neuděláte ani občana EU, který tu 6x odsouzený. Takže chyba není v cizinecké policii, ale v zákonech, v EU, atd.. Věřte, že mluvím z vlastní zkušenosti a kolikrát mě ta práce dosti ….. Já to rozhodnutí o správním vyhoštění vydám, on se odvolá, půjde to na ředitelství služby cizinecké policie, ti to třeba jako nadřízený správní orgán i podrží. Cizinec podá žalobu ke Krajskému soudu, ten to třeba také podrží, ale pořád může podat kasační stížnost k NSS.. Ani jeden z těch orgánů neřeší, zda-li se toho cizinec dopustil, o tom není pochyb, ale zkoumají správní spis a když tam bude chybět byť jen 1 úřední záznam, tak věc vrátí k novému projednání, popř. rozhodnutí zruší úplně. Jestli jste někdy četl správní řád, tak věřte, že ty peníze za to nestojí, taková hitparáda to není. Nás je na oddělení 8 a máme na starosti 3 okresy (v rámci úspor). Koho ta práce nebaví a nemá k ní vztah, tak to vzdá a odchází, toť problém. A tp nemluvím o nadřízených, které nezajímá, že provádíme pátrací činnost, kterou dělat vlastně máme. Chtějí pokuty, pokuty, pokuty, takže člověk si raději stoupne na silnici a pokutu dá, protože poslouchat to každý den nikoho nebaví..

 • Tomas napsal:

  Existuje jen jedna možnost pro Evropu – odsun těchto lidí do zemí s převahou islámu.To není proti islámu,je přece jedno ze světových náboženství!Základem Evropy je řecká filozofie,římské právo a judaisticko-křesťanská etika.

   • Vader napsal:

    Jak už nedávno zmiňovala Nofar – demokracie se probudí v hodině dvanácté.
    Protiislámské ligy – pokud mají svůj nepsaný program postaven na porušování zákonů – nejsou součástí demokracie a právně je to staví na stejnou úroveň, jako chlapíky podpalující města atd.
    Nemám problém s tím, jestli je můj soused muslim, je mi to fuk. Mám problém, pokud bude jakýkoliv hypotetický soused dělat brajgl a snažit se porušovat nastavené mantinely za každou cenu. A pak je mi fuk, jestli je to agnostický Španěl, rakouský muslim, zde rodilý žid nebo zde rodilý křesťan.
    BTW Rippere, definoval byste i pogromy jako něco, co, cituji, „občané vezmou do svých vlastních rukou“ ?

    • ari napsal:

     A jsme u toho. Co bylo dřív, slepice, nebo vejce, programová negace pravidel hostící země, import něčeho o čem masy sní jako o globálním hnutí nebo prostá reakce na neomalenost? Reagovat má systém – stát, obranné a represivní složky, protože spravedlnost je pro všechny.
     Neomalená aplikace iVK nejdřív demontoval stát a vzýval hospodářský systém svobodného podnikání a pak se obklopil autoritáři špinícími autonomní projevy lidí, kteří z daní platili to jejich panoptikum. Pokud nedostaneme od volených zástupců a instalovaných špiček politiky záruky, že to u nás nebude jako na západ od našich hranic, bude brzo zle. A je těžké říct pro koho. Pravda je, že benevolenci a toleranci vnímá muslim jako slabost.
     Ve filmu Lupino Lup, alespoň doufám, že se to tak jmenovalo, terorizovala banda hejsků malé městečko. Do té doby, než přišel někdo, kdo řekl nebojte se a nedejte se. To, že se to v Německu kdysi dávno moc a špatně zvrhlo, neznamená, že právo na obranu domova je nelegální.V Německu to nebyla obrana, to byl politický teror i zvůle lůzy. Lumpenproletariát a psychopati. Nakonec, pro muslimy je Hitler pořád ten nejlepší politik.

 • gugi napsal:

  …. politický systém je třeba změnit tak, aby vláda mohla občanovi kafrat pouze do dvou věcí: 1.daně; 2. branná povinnost. Ostatní je VŠECHNO v rukou samosprávy. Ano, pochopili jste: starosty a sheriffa, potažmo občanů městečka… Tohle není PŘÍMÁ demokracie (made in Okamura). To je ABSOLUTNÍ demokracie. …kterou Evropané nikdy, zblblí socialismem, nepochopí. 🙄 V amerických městečkách je fatální chybou úředníka, předstoupí-li před shromážděné lidičky a prohlásí-li: …“vláda mne pověřila, abych vám tady pomohl s ….. “ V ten moment skončil. Protože v tom městečku si lidičky všechno dělají po svém, až na dvě shora uvedené výjimky. VŠECHNO. To jest i to, že pokud se lidičkám v městečku nelíbí nějaký přivandrovalec, tak ho přesvědčí, aby se přemístil jinam. 😈 … další gradací problému je soudce Lynch anebo jízda na kládě s dehto-péřovým make-upem… 😈 (Ano, evokuje to silně pojem „pogrom“, ale hodil by se pro to spíše český pojem „odsun“). Může dojít i k opaku: pokud se dotyčný přivandrovalec osvědčí a zmůže natolik, že dokonce zajistí obživu lidičkám městečka, je nadšeně akceptován. 😆 ….. Takže dokud se tohle Evropa nenaučí, bude klopýtat a klouzat ve zvratcích svých úchylných, levicově směrovaných idejí o sociálním státu a multi-kulti bordelu na kolečkách. 😉

  • Scooolie napsal:

   Ono to zní lákavě, ba velmi lákavě, ale… je to blbost. Argumentovat proti praxi v USA nemohu, neb ji pořádně neznám, ale principiálně je to cesta do pekel. To už jsme tu jaksi měli. Když si občané většinově tak nějak odkývali, že ty Židy/Cikány/koho-já-vím-ještě nesnášejí a že je načase s nimi zatočit – ideálně zabrat jim majetek, pár jich pověsit nebo umlátit a zbytek vyhnat. Naposledy to myslím v našich krajích dělali ve velkém hoši a dívky ze samosprávných dobrovolnických organizací sudetoněmeckých spoluobčanů v roce 1938, kdy došli k závěru, že je třeba tak nějak národnostně očistit jejich obce…

   • gugi napsal:

    V této rovině pochopení je to zajisté blbost. 😀 Upřesňuji: americký systém jsme tu …jaksi …ještě neměli. Měli jsme tu separatisty, pogromáře, pseudofašisty, kolaboranty, a jiné a jiné pošuky-suverény okresního formátu, … ale ne systém, fungující od Antantiku k Pacifiku. V něm nejde o to, očistit etnicky americké obce, ale o to, očistit je od č█▄▄▄▀▄█▄█ (autocenzura pro neslušný, sexuální výraz 😆 ) všeho druhu a od individuí nevyznávajích tamní, americkou stupnici hodnot, bez rozlišování etnika. V takovém hodnotovém systému preferuji Afroameričana před evropským socialistickým emigrantem. Nezapomínaje na zásadu: E pluribus unum… 🙂

 • Boanerges napsal:

  Mordechai to pomenoval správne: Európa si za to môže sama.

  A nie je to až tak otázka politiky, ako morálky.
  Európa sa v honbe za dodržiavaním ľudských práv, nechala zaviesť či podviesť svojvôľou – anomáliou jedincov, ktorí zoskupením sa vytvorili loby, na ktoré potom s veľkou pompou reagujú európske štáty v rámci tzv.modernizmu spoločnosti, legislatívnymi úpravami zákonov, ktoré už nemajú nič spoločné so žido-kresťanskými hodnotami, na ktorých sa povzniesla západná kultúra.

  Teda, Islám sa multiplikuje a je progresívny preto, lebo v porovnaní so západnou kultúrou má vyššiu morálku.

  V knihe proroka Izaiáša /24.4-6/ sa píše:
  Smútiť a vädnúť bude zem; zomdleje a uvädne okruh sveta, zomdlejú vysokosti ľudu zeme, pretože i tá zem je poškvrnená pod svojimi obyvateľmi, lebo prestúpili zákony, zmenili ustanovenie, zrušili večnú smluvu. Preto kliatba – ALA zožerie zem, a pykať budú tí, ktorí bývajú v nej. Preto budú horieť obyvatelia zeme, a zostane iba mizerný ľud, ale aj toho len málo.
  Ale nikdy nie je neskoro, musíme sa vrátiť tam, odkiaľ sme vypadli:
  Na cestu pravdy vedúcu do života – žido-kresťanským prameňom.

 • elisheva napsal:

  no a nakonec vite jak to dopadne? za vsechno muzou zidi – kdyby nebyli zidi, neby;i by krestani a kdyby nebyli zidi a krestani tak by ani nebyl islam protoze jak je znamo mohamed cerpal ze stejnyho zido krestanskyho pramene no a evropske germanske kmeny by mohly nadale vrazdit a loupit bez nejaky trapny etiky a svedomi a zit stastne v longhauzech s prasatama – takze hura na zidy

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Květen 2013
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv