… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu




Vedení Palestinské autonomie: Lidský odpad bez svědomí 4.86/5 (97.14%) 28 ohodnocení

Palestinská správa - znak

znak Palestinské autonomie

Ministerstvo zahraničí Palestinské autonomie včera dopisem vyzvalo své velvyslance po celém světě, aby o všech 104 vězních, kteří byli v Izraeli odsouzeni k dlouholetým trestům a nyní by měli být propuštěni, hovořili jako „bojovnících za svobodu“, nikoliv jako o teroristech.

Dopis, který zveřejnily izraelské levicové noviny Haarec a středové Times of Israel, současně tvrdí, že tito „političtí vězni“ byli nuceni „reagovat“ na agresi židovského státu.

Že vedení Palestinské autonomie, složené z vysokých představitelů teroristického Fatáhu, bude prezentovat propuštění dlouholetých vězňů z izraelských věznic jako svůj úspěch, se dalo čekat. Pokud by propuštění bestiálních vrahů, kteří si odpykali více než 20 let trestu, bylo podáno jako izraelské humanitární gesto vůči palestinskoarabské společnosti, těžko by bylo možné něco namítat. Zločiny byly spáchány před řadou let a Palestinská autonomie měla jedinečnou možnost se nyní od nich distancovat s tím, že situace se změnila a palestinští Arabové jsou dnes oddáni míru, jednáním a spolupráci.

K ničemu takovému nedošlo.

Namísto toho, aby na izraelské gesto propustit více než sto těžkých zločinců bylo reagováno uměřeně, jako na gesto dobré vůle, stal se pravý opak.

Zločinci jsou oslavováni jako hrdinové, jako „bojovníci za svobodu.“

„Bojovníkem za svobodu“ tak podle Palestinské správy je Abu-Musa Salam Ali Atia z hnutí Fatáh, který v roce 1994 na staveništi v Petach Tikvě ranami sekerou do zad zavraždil 67letého Isaaca Rotenberga, přeživšího holokaust.

„Bojovníkem za svobodu“ je Salah Ibrahim Ahmad Mugdad – také z „umírněného“ Fatáhu, v jehož čele stál terorista Jásir Arafát a nyní stojí předseda Palestinské správy Mahmúd Abbás – který v roce 1993 zavraždil 72letého hotelového vrátného Israela Tenenbauma. Umlátil ho železnou tyčí do hlavy.

Dalším „bojovníkem za svobodu“ je Ra’ai Ibrahim Salam Ali – opět z Fatáhu – který byl v roce 1994 odsouzen za to, že zavraždil 79letého Morise Eisenstatta. Zavraždil ho údery sekerou do hlavy, když si starý muž četl knihu na lavičce na veřejném prostranství v Kfar Saba.

A takto bychom mohli v popisech skutků „bojovníků za svobodu“ pokračovat dále a dále. Jsou zde Abu Satta Ahmad Sa’id Aladdin a Abu Sita Talab Mahmad Ajman, kteří v roce 1994 zavraždili Davida Dadiho a Chaima Weizmana, spící ve Weizmannově bytě, a uřezali jim na důkaz uši. A další a další.

Lidé, které se Izrael chystá propustit na svobodu, jsou odpad lidské společnosti. Zbabělí vrazi, napadající lidi staré, spící, bezbranné, nejlépe zezadu. Nevíme, jak na ně působilo vězení a zda alespoň několik málo začalo litovat svých zločinů. Vyloučit to nelze, i když psychika takovýchto vrahů bývá natolik narušená, že zpravidla k pokání a lítosti nedochází.

Komu však chybí svědomí a byť jen zbytky cti zcela jistě, je vedení Palestinské autonomie. Zatímco u odsouzenců můžeme po uběhlých letech váhat, u vedení „Palestiny“ si můžeme být jisti – jedná se o lidí, kteří zaměňuje zlo za dobrou, jásají nad nejodpornějšími vraždami. Jedná se o odpad lidské společnosti, chátru bez svědomí.

2 reakce na Vedení Palestinské autonomie: Lidský odpad bez svědomí

  • David ben Golani napsal:

    Ozve se OSN,EU někdo? Kdo se odvazi napsat pravdu? Nikdo…Je nekde nejaka moznost rici nahlas kdo jsou ti zlocinci? USA tlaci na Israel,Obama se placa na rameno ,neboť opet prinasi na BV mir a demokracii…Země,ktera stoji na pilířích vyvrazdeni původního obyvatelstva kdy zbytek nahnala a stále drzi v rezervacích, chce Israeli dokázat, ze i Israel ma byt rezervaci na které on ziska ostruhy a zpetne potvrzeni opravnenosti drzby Nobelovy ceny?…Vrazi jdou na svobodu aby byl mir?…Divne, smutne,trapne a zbytecne….

  • Fanuel napsal:

    SHALOM….NENAVIST K IZRAELY NEMUZE PRINEST MIR NA BV…..MIR MEZI DEMOKRACII A ISLAMSKYM FQSISMEM JE UTOPIE….MIR MEZI GENOCIDOU A NETOLERANCI NENI MOZNY……STAT IZRAEL V MORI NEPRATEL JE OSTRUVKEM DEMOKRACIE A MIRU V EVROPE. USA BY SI MELI UVEDOMIT ZE BEZ BOZIHO POZEHNANI…..NENI LIDSKEHO KONANI. STANEK FRANTISEK FANUEL

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Srpen 2013
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv