… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Nesouhlasím s minutou ticha za Ariela Šarona. Způsobil smrt desítek tisíc Palestinců. 2.87/5 (57.42%) 31 ohodnocení

Richard Falbr v Evropském parlamentě

Richard Falbr v Evropském parlamentě

„Nesouhlasím s minutou ticha za Ariela Šarona. Má na svědomí smrt desítek tisíc Palestinců.“

Richard Falbr, poslanec Evropského parlamentu za ČSSD / PES

zjevně lživé obvinění, vznesené v reakci na návrh nizozemské poslankyně Laurence Stassen (PVV – Strany pro svobodu), aby Evropský parlament uctil minutou ticha smrt bývalého předsedy izraelské vlády; návrh kvůli odporu většiny europoslanců přijat nebyl


zdroj: EU Parliament rejects to hold minutes silence for Sharon, Kuwait News Agency (KUNA), 13. 1. 2014

9 reakcí na Nesouhlasím s minutou ticha za Ariela Šarona. Způsobil smrt desítek tisíc Palestinců.

 • smal napsal:

  Poněkud přehnané a silně nepravdivé hodnocení od synka prověřeného bolševika, příslušníka komunistické zpravodajské služby, stoupence Che Guevary a bývalého Stbáka. Jeho činnost v odborech po roce 1989, kam se dostal díky svým obdobně smýšlejícím kamarádům, kteří před tím kolaborovali s ruskými okupanty, byla spíše tristní. Nastal rychlý odliv členů z odborových organizací. Tak si rychle našel místo v závětří parlamentu EU, kde kromě levičáckých žvástů nepředvedl nic. Hodnotit skutečného vojáka, polního velitele, brilantního taktika, který jednoznačně patří k zachráncům Izraele, takové nule vůbec nepřísluší. Holt je to tak, příslušníkům speciálních jednotek občas nezbývá než nepřátele zlikvidovat.
  Vzhledem k současné situaci, kdy nebezpečí islamizace Evropy je zcela reálné, chápu Richarda Falbera jen jako zrádce hodnot evropské civilizace a jak jsme se kdysi učili za vlády KSČ na základní škole: „Na zrádce a kolaboranta, pal“.

 • ari napsal:

  Hmm, pan Falbr Spravedlivý. Ať poví, že život Žida se nepočítá, antisemita jeden rudej. Takže kvéry na Filištínský ambasádě byly ze skladu LM RIcharde? Povídej.

 • smal napsal:

  No a taky je velice dobře vidět, co za svoloč je ten Evropský parlament, banda levičáckých vyžírků a zrádců. Škoda, že Šaronova jednotka 101 už neexistuje, jistě by bylo velice pragmatické udělat tam průběrný odstřel.

 • gugi napsal:

  Lex Babiš ►►► Lex Falbr… aby s █▄á▄█ t (autocenzura) nemohl. Ani vteřinu ticha a lejno na hrobě Ríšy. Tihle zmetkové zmizí z politiky snad jedině biologickým procesem. A pak na počest tohoto úkazu konečně vypuknu dlouhotrvajícím, osvobozujícím smíchem…. 😆

 • Tomáš Kolský napsal:

  ČSSD dělá vše proto, aby dala najevo, jak nesnáší stát Izrael, Židy a vlastně vůbec myšlenku demokratického státu a o kolik jí jsou milejší různá „osvobozenecká“ hnutí a strýčkovské demokracie. No nic, aspoň víme, s kým máme tu čest. Kdo zná aspoň trochu historii, ví, že Falbr řekl nesmysl.

 • cid napsal:

  To miluju když takova nula,co nic nedokazala kope za 4.internacionalu a ne za obcany Ceske republiky.Odboraští papalaši jsou vsichni stejní,jinak než planym zvanením se neuživí.Ale je v tom EU parlamentu fajně co řikaš Richarde?

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Leden 2014
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv