… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Prezentace židů a Izraele v egyptském tisku 4.38/5 (87.50%) 8 ohodnocení

Ghada Abd-El-Moneim

Ghada Abd-El-Moneim

Kdo by si myslel, že nařčení z rituálních vražd je něco co definitivně patří do propadliště dějin a v moderním světě, kde lze téměř každou informaci ověřit. může být velice nepříjemně překvapen z informace, kterou přinášejí egyptské noviny, jako informaci pravdivou a ověřenou. Není ani podstatné, že informace je zcela smyšlená a nemá žádné opodstatnění v židovské tradici, podstatné je, že rozviřuje vášně a u určitých vrstev obyvatelstva může být přijímáno jako svatá pravda. Laskavý čtenář posoudí sám: “ Dostali jsme tajnou zprávu CIA, která byla odhalena egyptskou rozvědkou. Tajná zpráva dokazuje pravdivost informací kolujících v arabském světě o krutosti tajných rituálů, které židé konají během svých svátků, například o Pesachu a Chanuka. V obecné rovině se jedná o vraždy (zařezávání) těch, kdo nejsou židé a obětování lidských obětí Bohu. Dokument potvrzuje, že extrémní židé z Palestiny zavraždili několik dětí, aby jejich krev přimíchali do těsta na macesy k svátku Chanuka. Dokument také potvrzuje, občasné zabíjení cizích dětí z afrických států, palestinských dětí, egyptských a marockých. Zabíjejí také válečné egyptské zajatce a palestinské vězně, aby použili jejich krev do macesů na svátek Chanuka.“

Autorka tohoto textu Ghada Abdel Moneim , je váženou egyptskou novinářkou, autorkou a filosofkou. Je členou seriozních egyptskýh organizací :

Egyptian Writers Union

Press Syndicate

Union of Writers and Film Critics

Association of Writers and Artists of Cairo (Cairo Atelier)

Egyptian Society of Philosophy

Její bibliografie je také velmi obsáhlá a vyplývá z ní, že píše nejen básně a filozofická díla, ale také knihy pro děti. Autorka, která má takové názory, jak výše uvedeno a veřejně je publikuje, je uznávanou autoritou, může deformovat  dětskou mysl k zášti, nepřátelství a strachu a to je patrně nejnebezpečnější zbraň s jakou se Izrael střetává.

Zdroj v arabštině

2 reakce na Prezentace židů a Izraele v egyptském tisku

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Duben 2014
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv