… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Nepříjemná vize o možném vývoji situace v Evropě 4.84/5 (96.80%) 50 ohodnocení

scrPředstavitelé Hamásu jsou velmi nespokojení nerozhodností Kremlu, který, podle jejich mínění, příliš slabě podporuje hnutí palestinského odporu. Proto se rozhodli zaútočit na hlavní město Ruska. Z odpalovacích ramp raket „Grad“, které jsou rozmístěné na periférii města, většinou na dvorech domků, v nichž žijí lžigastarbeitři, začalo v jednom momentu dopadat na střed města a na některé jeho čtvrtě nespočetné množství raket. Je hlášeno mnoho obětí a velké materiální škody, které toto ostřelování způsobilo. Ihned poté, představitel Hamásu Chálid Mašál zatelefonoval ruskému ministru zahraničí Sergeji Lavrovovi a oznámil mu, že od nynějška bude muset Rusko hrát podle pravidel islámu a že diplomatický tlak ze strany Ruska na „sionistickou entitu“ je již nedostačující.

Ve stejnou hodinu přívrženci islamistů z Gazy ostřelovali raketami střed Paříže. Francouzské letectvo nezaútočilo na odpalovací raketová zařízení islamistů, protože se nacházejí v prostoru škol a školek v Saint Denisu.
Zakrátko po té byly ostřelovány raketami také Berlín, Londýn a Řím, Tato zastrašovací akce byla společně připravena speciálními službami Íránu, Kataru, Hamásu v součinnosti s řadou islamistických organizací v Evropě. Akce zcela splnila, ba překonala jejich očekávání, neboť zapříčinila smrt tisíce lidí. V arabských zemích rozradostnění přívrženci islamistických organizací rozdávají bonbóny a tvrdí, že od úplného vítězství nad nevěřícími je dělí pouze několik dní.
Vlády evropských států požádaly Izrael, aby jim urychleně dodal protiraketový systém „Železná kupole“. V současnosti však není v moci izraelského vojenského průmyslu realizovat dodávky tohoto systému jiným zemím. Představitelé Jeruzaléma pouze vyzvali vlády zemí, jejichž hlavní města se stala cílem útoků, k zdrženlivosti.
Vám se tento scénář zdá fantastický? Myslíte si, že Hamásu a jeho podporovatelům jde pouze o Izrael? Tak jako mnozí politici i vy si myslíte, že kdyby Izrael neexistoval, nebylo by islámského teroru?
Nebuďte naivními. Izrael se stal hlavním terčem teroristů jen proto, že se nachází v první linii. Cílem je utvoření světového chalífátu. Jestliže vlády evropských zemí zaprodají Izrael za jakési dočasné výhody nebo za jakákoliv dogmata a jestli, nedej Bůh, židovský stát padne, pak islamisté začnou se svou ofenzívou na celém světě.Oni se tento fakt nesnaží ani moc skrývat.
Zastánci „míru“, kteří kladou rovnítko mezi Hamásem a IDF již začali kopat hrob současné civilizaci. Mají za to, že se jich tento vážný problém vůbec netýká. Blahoslavení, kteří věří. Izrael ztratil víru v to, že se lze s džihádisty domluvit na jakémsi modu vivendi. Jen kdyby nám nesvazovaly ruce OSN a představitelé těch států, kteří to považují za cizí válku.
Připomeňme, že islamisty nezajímají oběti mezi civilním obyvatelstvem. Krátký film Vám ukáže, jak žijí ti Izraelci, kteří mají na záchranu svého života od vypuštění rakety do jejího úderu na zem pouhých patnáct sekund. Pociťte, jaké to je v očekávání útoku, který může být posledním ve vašem životě, nebo v životě vašich blízkých.

Isrageo

 

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Červenec 2014
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv