… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Obyvatelé Gazy do boje! Zničte krutého nepřítele! 5.00/5 (100.00%) 33 ohodnocení

znak Hamasu

znak Hamasu

Pásmo Gazy je už dva týdny pod palbou a vy, tamní civilní obyvatelé, krutě trpíte válkou, která zastihla domovy každého z vás. Je načase povstat a postavit se krutému nepříteli! Je načase zničit toho, kdo za ničení domů, plačící a umírající muže, ženy i děti může!

Boj, který je dnes Izraelem veden proti Gaze, je pouhou reakcí. Izrael si jej nevybral, nestál o něj, a přesto jej musí vést a obětovat životy svých vojáků. Důvodem boje jsou rakety, které začaly na Izrael pršet z vašeho samosprávného území a jejichž odpalování neustalo ani po důrazných izraelských varováních a výhrůžkách. Důvodem jsou tunely, budované vaší vládou k pronikání teroristů z Gazy do Izraele a k pašování zbraní z Egypta do Gazy.

Zbavte se původce vašeho utrpení! Zničte toho, kvůli němuž se vaše čtvrtě stávají cíli izraelských leteckých a pozemních úderů. Vyžeňte tyrany Hnutí islámského odporu! Povstaňte proti vládě Hamasu, který je pro svoji zločineckou politiku nenáviděn stejně v Izraeli jako ve vašem bratrském arabském Egyptě. Nebo vás snad není divné, že hranice z Gazy do Izraele je pro obchod propustnější, než hranice Gazy s Egyptem? Není vám divné, že Egypt si upřímně přeje co největší oslabení Hamasu v Gaze a že egyptské soudy odsoudily k smrti stovky islamistů za spiknutí s Hamasem proti zájmům Egypta? Že „sionistický nepřítel“ přijímá z Gazy na léčení vážně nemocné, zatímco Egypt nikoliv?

Svrhněte Hamas! Nastolte vládu, jejímž cílem bude smír se sousedy a prosperita Gazy. Vždyť Gaza je už 9 let fakticky nezávislá. A co se za tu dobu stalo? Vzrostla ekonomika? Postavily se hotely? Vybudovaly podniky? Je z Gazy nový Hongkong, Singapur nebo Monako? Ne, po počátečním až nereálném nadšení z odchodu židovských obyvatel Gazy v roce 2005 jste se dostali pod vládou Hamasu na šikmou plochu úpadku. Svrhněte Hamas a ukažte svoji skutečnou mírumilovnou tvář, o které stále slyším na Al-Džazíře, Al-Arabíji a dalších arabských stanicích!

Obyvatelé Gazy do boje! Zničte krutého nepřítele!

Anebo jsem se spletl a Hamas není vaším nepřítelem? Nejste jeho rukojmími, nedobrovolnými oběťmi jeho tyranie? Vládne Hamas na základě voleb, v nichž jste ho zvolili, a má – i nyní – podporu většiny z vás? Ano? Pak si nestěžujte. Máte, co jste chtěli a co nadále chcete.
Ať tak nebo tak, je to na vás. Jste to vy, gazanští Arabové, kdo má ve svých rukou osud Pásma Gazy. Nestěžujte si na jiné, viníky hledejte ve svém zrcadle.

Jedna reakce na Obyvatelé Gazy do boje! Zničte krutého nepřítele!

  • smal napsal:

    Doufám, že je každému naprosto jasné, že s těmito lidmi se nedá koexistovat. Izraelská armáda postupuje příliš humánně a vzhledem k tomu má už poměrně velké ztráty. Úkolem velitelů a důstojníků je, snad v každé armádě, způsobit nepříteli maximální ztráty při minimalizaci vlastních obětí. Bohužel do toho často žvaní politici, nejčastěji odněkud ze závětří, a tak v demokratickém státě obvykle vojáci poslouchají i tzv. „politiky“,“tzv. světové veřejné mínění“ apod. Užitečných idiotů je pořád v Evropě a na Západě dost. Řídit bojové operace s jednou rukou za zády jde velice těžko. Gazu, to hnízdo teroristů je třeba jednou pro vždy eliminovat za použití všech dostupných prostředků. Mojí podporu a sympatie má izraelská armáda.
    Pokud bude vývoj pokračovat jako dosud, bude Evropa zanedlouho stát před problémem co s vlastními muslimy pod vlivem islamistů?. Na nějaký kompromis z jejich strany nelze spoléhat. Pokud chce Evropa žít podle svých historických civilizačních zásad, existuje jediné řešení: islámskou „pátou kolonu“ zlikvidovat. Je už nejvyšší čas. Á propos, kdyby Arabové ( s podporou EU, OSN atd.) finanční prostředky, které utratily za výzbroj pro zdejší teroristy, věnovali na výstavbu nějakého sídliště, třeba v Saúdské Arábii (prostoru je tam dost) a přestěhovali tam tzv. „uprchlíky“, mohl být tento problém vyřešen. To by, ale zřejmě „někomu“ nevyhovovalo.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Červenec 2014
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv