… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Terorista z Jeruzaléma je v očích představitele Palestinské samosprávy hrdinou. 5.00/5 (100.00%) 14 ohodnocení

ChayasgraveMédia na celém světě informovala o teroristickém útoku v Jeruzalémě jejíž obětí se stala tříměsíční holčička. Kromě toho bylo zraněno sedm dalších osob, jedna z nich, stále je dosud v kritickém stavu v jeruzalémské nemocnici Hadasa.

Nicméně představitel Palestinské samosprávy Sultan Abu-Einen  uvedl, že terorista Abed El-Rahman Idriss al-Shaludi (anglicky Shaludeh)  který použil auto jako vražedný nástroj, je hrdina a oběť. V prosinci 2013 byl propuštěn z izraelského vězení, kde si odseděl šestnáct měsíců za teroristické aktivity.

Abu-Einen je člen centrálního komitétu Palestinské samosprávy a je odpovědný za vztahy s NGO (Nestátními neziskovými organizacemi), zejména v rámci OSN, sdělil, že několik měsíců po propuštění z vězení byl Shalude znovu zatčen společně s jinými členy rodiny, která je známá jako aktivisté teroristické organizace Hamás. Podle propagandy nikoli Hamásu, ale Abbásova Fatáhu to byl terorista, kdo se stal obětí. Abu-Einen doslova napsal, že mučedník Shaludeh byl chladnokrevně zavražděn Izraelci.

Předseda vlády Benjamin Netanjahu v projevu na tryzně za teroristy zavražděného ministra a poslance Knessetu Rahaveama Zeeviho prohlásil, že nikdo z Palestinské samosprávy, ani Abu Mazen (Mahmoud Abbás)  teroristický čin neodsoudil,  ani se nevyjádřil k vyhlášením člena jejího komitétu.

2 reakce na Terorista z Jeruzaléma je v očích představitele Palestinské samosprávy hrdinou.

  • smal napsal:

    Nějak těžko chápu proč vůbec Izrael o něčem jedná s tím divným spolkem co se nazývá palestinská samospráva. Pro normálního člověka je to banda patologických vrahů nebo přinejmenším schvalovačů bestiálních zločinů. Opět se potvrzuje, že s muslimy není možné se dohodnout na ničem. Kdy už svět pochopí, že je bezpodmínečně nutné tuto ideologii ( o žádné náboženství ve skutečnosti nejde, ať si pan Halík říká co chce) sprovodit ze světa? Islám dělá problémy všude, od Německa, přes Francii, Kanadu, Rusko až do Indie nebo Číny; tak co s ním? Pokročilé neutronové zbraně by tento problém jistě efektivně vyřešily.

  • mxm napsal:

    Islám je ďábelská kultura zla, jediným řešením, jak ochránit civilizaci, je totální vyhlazení islámu za použití všech prostředků. Všechny civilizované země se musí v zájmu sebezáchovy postavit za Izrael.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Říjen 2014
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv