… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Čiré palestinské zlo: Rodiny teroristů slaví v Jeruzalémě masakr modlících se Židů 5.00/5 (100.00%) 24 ohodnocení

Palestinci slaví vraždy modlících se Židů, 18. 11. 2014

Palestinci slaví vraždy modlících se Židů, 18. 11. 2014

Přijít do svatostánku a tam zmasakrovat neozbrojené modlící se lidi je zločin. Vždy, všude, ve všech kulturách. Lze si představit, že rodina vrahů odmítá uvěřit tomu, že jejich blízcí by něco takového spáchali. Lze se nadít, že se snaží jejich čin nějak omluvit. Ale v žádné morálně nezkažené společnosti nepřichází v úvahu, aby chladnokrevní vrazi bezbranných modlících se lidí byli oslavováni jako hrdinové.

Rodiny Udaje a Rasána Abú Džamál nicméně dnes v jeruzalémské čtvrti Džábir Mukabar divoce slavily poté, co se dozvěděly, že oba muži dnes v synagoze sekerami, noži a pistolemi zavraždili čtyři a zranili osm dalších modlících se Židů. Vrahy pak zastřelila bezpečnost.

„Když jsme se dozvěděli o jejich smrti, reagovali jsme výkřiky radosti. Lidé rozdávali cukroví hostům, kteří nás navštívili, a radovali jsme se z mučedníků,“ prohlásil bratranec zločinců Alá Abú Džamál.

Vraždy modlících se bezbranných lidí označil „za normální věc, kterou lze čekat od každého muže, který má odvahu a cítí příslušnost ke svému lidu a islámu.“

„Útok pro nás byl překvapením, nečekali jsme ho. Ti dva (zločinci) byli normální dělníci, nebyli spojení s žádnou (teroristickou) organizací. Jeden z nich byl ženatý a měl tři děti. Díky Alláhovi, že někdo zemře jako mučedník, to je velká věc!,“ dodal.

Palestinci se chlubí vraždami bezbranných modlících se Židů

Palestinci se chlubí vraždami bezbranných modlících se Židů

Oba vrazi měli povolení k trvalému pobytu v Izraeli a veškerá práva z něj plynoucí. Jeden z nich pracoval v prodejně potravin nedaleko synagogy.

Vraždy pokojně se modlících Židů uvítala a ocenila nejen jejich rodina, ale také nejsilnější strana palestinskoarabského autonomního parlamentu, Palestinské národní rady, Hnutí islámského odporu (Hamas), stejně jako Islámský džihád a Lidová fronta pro osvobození Palestiny.

Palestinská arabská společnost je společnost prolezlá amorálností, vírou v arabskou a islámskou nadřazenost, obdivem ke Zlu. A tak je třeba na ni také pohlížet.

Mimochodem, občané České republiky: Jste hrdí na to, že ze svých daní přispíváte na činnost palestinskoarabské autonomie? Jste hrdí na to, že i Vaším jménem Evropská unie prosazuje vznik Palestinského státu?

palestinští Arabové slaví vraždy modlících se Židů, 18. 11. 2014

palestinští Arabové slaví vraždy modlících se Židů, 18. 11. 2014

Palestinians celebrate terror attack on Jerusalem synagogue – množství fotografií palestinských Arabů slavících vraždy modlících se Židů na webu Demotix

Shehab News – facebooková stránka tiskové agentury napojené na Hamas, obsahující množství arabských gratulací a fotografií oslavujících „hrdinskou operaci v Jeruzalémě“

2 reakce na Čiré palestinské zlo: Rodiny teroristů slaví v Jeruzalémě masakr modlících se Židů

  • Hana Mayer napsal:

    Čeští daňoví poplatníci teď zafinancují i zbraně Hizballáhu. To je také vypečená partička, jejíž cíle se od cílů Hamásu liší jen nepatrně. Ovšem vzít pár syrských dětí na léčení, to asi je mnohem větší problém, než někam poslat zbraně.

  • Oblovka napsal:

    Nejenže naši ekonomičtí mudrlanti rozdávají „nadbytečné“ zbraně na potkání kde komu, ale například ani nedomýšlí, čím by vyzbrojili záložáky v případě mobilizace. Dále mi napadá otázka: „Jsme přátelé Izraele, nebo nejsme?“ Jestliže ano, tak se tak chovejme a nevíme-li, jak se zachovat, tak se chopme telefonu a zeptejme se svých přátel, kteří rozhodně znají místní poměry na rozdíl od naší politické reprezentace opravdu perfektně, jaký mají na danou věc názor. Nemusíte mi věřit, ale několikrát jsem přímo radil v různých záležitostech několika našim vrcholným politikům. V závěru to ale vždy pokazili. Jejich inteligence je podstatně nižší, nežli si lidé myslí. Podobné to je i v EU. Jsem už velmi skeptický, chtělo by to zásadní změnu.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Listopad 2014
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archiv