… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
EXKLUZIVNĚ! Úspěšná operace Mosadu: Státní převrat v Persii! 5.00/5 (100.00%) 13 ohodnocení

svržený premiér Haman nebyl z nejskromnějších

svržený premiér Haman nebyl z nejskromnějších

PUTNA (PUrimová Tisková ageNturA): Jak oznámily hromadné sdělovací prostředky a UPA (Ústřední purimová agentura), byl včera 13. adaru proveden státní převrat v Persii. Situace v perských provinciích a hlavním městě je dosti nepřehledná. Obyvatelé ve všech provinciích uvádějí, že se většina gubernátorů a vysokých státních úředníků přidala k opozičním silám, které aktivně podporuje. Podle neověřených zpráv se na stranu opozice přidal i nejvyšší státní představitel Persie. Tento bezprecedentní krok prý učinil po poradě se svou manželkou. Jak je již známo, v čele opozice stojí několik let bratranec manželky nejvyššího představitele Persie Mordechaj.

Opozičnímu předáku se podařilo se zahraniční pomocí zmobilizovat židovské síly v celé Persii a ty po několika letech podzemní činnosti převzaly iniciativu a během krátké doby obsadily strategická místa v zemi a hlavním městě. Jedná se především o vládní budovy, o budovu předsedy vlády a jeho soukromou vilu. Nyní hlásí naši zpravodajové, že během včerejška židovské síly zneškodnily v zemi 75 tisíc nepřátel.

Podle dosud nepotvrzených zpráv také v hlavním perském městě padlo rukou opozičních sil na 500 ozbrojených přívrženců svrženého předsedy vlády Hamana bin Hamdatího. O osudu svrženého předsedy vlády a jeho rodiny kolovaly různé neověřené zprávy. Některé uváděly, že s celou rodinou uprchl do severních provincií země, jiné naopak hovořily o tom, že se mu podařilo nelegálně překročit hranice do Babylónie. Před hodinou tyto zprávy dementoval nově jmenovaný předseda vlády a vůdce opozice Mordechaj. Ten uvedl, že manželka svrženého předsedy vlády Zereš spáchala sebevraždu a její muž Haman bin Hamdata byl revolučním lidovým tribunálem odsouzen k trestu smrti za přípravu genocidy a za zneužití důvěry nejvyššího státního představitele Persie. Rozsudek byl okamžitě vykonán. V dalším soudním procesu byli i Hamanovi synové shledáni vinnými v plném rozsahu obžaloby, která jim kladla za vinu aktivní účast na přípravě genocidy židovského národa v Persii a nezákonné obohacování na úkor státu. Všichni Hamanovi synové byli podle revolučních zákonů také spravedlivě potrestáni.

Židy Hamas neměl příliš v oblibě

Židy Hamas neměl příliš v oblibě

Podle zpráv, které naše redakce obdržela v posledních hodinách, situace v hlavním městě se uklidňuje. Na ulicích je již patrná úleva místního obyvatelstva. Židovští obyvatelé metropole vyšli do ulic, tancují, zpívají a svobodně vykřikují kdysi zakázané slogany“arur Haman“, „arura Zereš“. Někteří, jistě posíleni arakem, dokonce vykřikovali „Mordechaj na Hrad“. Nový ministerský předseda toto „přání lidu“ odmítl s tím, že raději  bude řídit vládu země a reprezentační úlohu hlavy státu ponechá manželovi své sestřenice.

Nyní jsme se dozvěděli od našeho zahraničního zpravodaje v provincii Jehud, že nejvyšší představitelé Jehudu dali souhlas k odtajnění složky č. 661 – רתס“א. Ve složce byly dosud tajné údaje o podpoře provincionálních bezpečnostních složek Jehudu perské opozici v čele s Mordechajem. Také je v ní uvededeno vedle krycího jména manželky nejvyššího perského státního představitele Ester její pravé občanské jméno Hadasa. Odtajnění složky bylo umožněno díky vítězství perské opozice, která byla podporována rozvědnou agenturou provincie Jehud.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Březen 2015
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv