… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
ŠOK! Na Ukrajině se objevil Mesiáš! A Rusko se ho bojí! 4.53/5 (90.59%) 17 ohodnocení

Moshiach Breslover

údajné foto breslovského Mesiáše z kartičky, kterou ztratil v Praze na hlavním nádraží Moše Grunsberger

PUTNA (PUrimová Tisková ageNturA): Na Ukrajině v oblasti města Uman se objevil Mesiáš! Jak se podařilo naší tiskové agentuře exkluzivně zjistit, jedná se o dítě, které se narodilo před necelým rokem a zástupci breslovských chasidim v něm neomylně rozpoznali Mesiáše.

Existence Mesiáše je držena před veřejností v přísné tajnosti a vědí o ní jen zasvěcení.

Mesiášův dvůr

Mesiášův dvůr

Jak  sdělil náš zdroj, breslovští chasidě dítě poznali zcela náhodou při své pouti do Umanu, když na místní tržnici kupovali řepu a spatřili matku s dítětem, které umanutě (všimněte si té náhody: umanutě v Uman!) opakovalo: „Na Nach Nachma Nachman.“

Po souhlasu rodiny bylo dítě podrobeno řadě testů. Při nich například bez váhání z balíčku karet s obrázky slavných rabínů vytáhlo kartu rabiho Nachmana Breslovera (נחמן מברסלב) či z nastříhaných lístečků s různými texty vytáhlo petek rabiho Nachmana. Bylo také zjištěno, že dítě naléhavé pláče, když jeho matka – nábožensky vlažná žena – o sobotě myje schody.

petek od rabiho Nachmana z Breslova

petek od rabiho Nachmana z Breslova

Od Mesiáše se čeká mnohé a mnozí se Jeho příchodu obávají.

Podle zasvěcených zdrojů je objevení Mesiáše skutečným důvodem ruské invaze na Ukrajinu. Zatímco západní veřejnost je přesvědčena, že ruským cílem je okupace a anexe co největší části Ukrajiny, a ruská veřejnost, že cílem je ochrana Rusů před nacisty, fašisty, banderovci a vlkodlaky všeho druhu, skutečnost je jiná. Tajným cílem ruského útoku na Ukrajinu je obsazení města Uman, kde podle legendy je Mesiášova moc největší.

město Uman na mapě Ukrajiny

město Uman na mapě Ukrajiny

Jaké záměry má Rusko s Mesiášem není jasné.

Zasvěcenci nicméně zmiňují žárlivost ruského vládce, označovaného v breslovských proroctvích jako „lžimesiáš z Moskovice.“ Skutečností je, že duchovní moc ruského vládce se dosud globálně omezuje jen na nevelkou sektu odštěpenou od rastafariánství, která jej pod jménem Ras Putin uznává za nástupce Ras Tafariho.

takto se mění Ras Putin při každém úplňku

takto se mění Ras Putin při každém úplňku

Duchovní rozměr ruské invaze na Ukrajinu naznačuje i nedávné vyjádření českého prezidenta Miloše Zemana, že anexe Krymu a boje v Donbasu „jsou jen chřipka, která brzy přejde.“ Že český prezident ví, na čí straně je skutečná duchovní moc pak pozorný pozorovatel spatří v jeho nedávném vyjádření, že bychom všichni nyní měli prohlásit „jsme Židé.“

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Březen 2015
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiv