… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Další den teroru v Zemi Izrael: Do útoků na Izraelce Arabové zapojují děti a mladistvé 5.00/5 (100.00%) 20 ohodnocení

teror v Pisgat Zeev; foto: Izraelská policie

teror v Pisgat Zeev; foto: Izraelská policie

Palestinskoarabský teror proti izraelským Židům pokračoval i dnes. Co horšího, do krveprolití Arabové zapojili i děti, které útočí i na děti izraelské.

Dnes ráno se ve Starém městě v Jeruzalémě pokusil 17letý Arab z východní části města pobodat policistu. Příslušník měl na sobě ochrannou vestu, nebyl proto zraněn. Útočníka zastřelili policistovi kolegové.

V Jeruzalémě před budovou ústředí Izraelské policie pobodala 18letá Arabka příslušníka policie. Žena se chovala podezřele, proto za ní policista šel a když se přiblížil, otočila se a pobodala ho nožem. Policista poté na útočnici vystřelil. Se středně vážným zraněním byla převezena do nemocnice Hadasa na Mt. Scopus.

Hodinu poté dva mladí palestinští Arabové – ve věku 13 a 15 let – dnes v jeruzalémské čtvrti Pisgat Zeev vážně pobodali dva mladé Izraelce. Teprve 13letý izraelský chlapec byl útočníky pobodán, když jel na kole. Byl hospitalizován v kritickém stavu a s mnohačetnými bodnými ranami v horní části těla bojoval o život. Následně se jeho stav zlepšil. Druhým napadeným je 25letý muž, který byl také vážně zraněn bodnutími v horní části těla.. Jeden z útočících Arabů by vážně zraněn, když při útěku před policií skočil před jedoucí auto. Druhý byl policií dostižen a po výzvě ke vzdání se rozběhl proti policistům s dlouhým nožem v ruce. Byl proto zastřelen.

teror v autobuse v Jeruzalémě; foto: Kanál 2 izraelské televize

teror v autobuse v Jeruzalémě; foto: Kanál 2 izraelské televize

Dnes večer se palestinský Arab pokusil ukrást zbraň izraelskému vojákovi v autobuse vjíždějícím do Jeruzaléma. Když se mu nepodařilo se zmocnit zbraně, pokusil se vojáka pobodat. Když se ostatní cestující pustili do zápasu s útočníkem, autobus zastavil a policista, který stál nedaleko do vozu nastoupil a pokusil se útočníka zneškodnit. Během potyčky se útočníkovi podařilo zmocnit zbraně a další policista jej zastřelil.

Nejméně 6 Arabů z Gazy bylo dnes večer zraněno při dalších střetech s izraelskými vojáky na hranici mezi Izraelem a teroristy Hamasu ovládanou palestinskoarabskou enklávou. Druhý den po sobě pronikly přes hraniční plot z Gazy do Izraele desítky Arabů a Izraelské obranné síly je musely zahánět varovnou střelbou.

2 reakce na Další den teroru v Zemi Izrael: Do útoků na Izraelce Arabové zapojují děti a mladistvé

  • Hugo Stiglitz napsal:

    Každá další intifáda bude vedena primitivnějšími prostředky. Vzpomeňme si na první organizovanou, druhou chaotickou s bombovými útoky, teď útoky bodbými zbraněmi, ještě před rokem to bylo najíždění auty do chodců. Útoky jsou stále primitivnější o to více surovější. Izrael to přežije protože je to demokratický stát s nepokroucenou společností, uvažující racionálně což se o Evropě říci nedá. Tam dávno pocitologie zvítězila nad zdravým rozumem.

  • Josef napsal:

    je mi Izraelů opravdu líto, že musí opět čelit primitivním vrahům z páté kolony, jak se ubrání? Nemůžou všechny araby deportovat do německa. Platí krutou daň, ale věřím, že nakonec údajný důvod-Chrámová hora bude opět plně plně a neomezeně pod jejich autoritou.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Říjen 2015
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiv