… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Izraelský levičák se přiznal k podílu na vraždách palestinských Arabů (+ video) 5.00/5 (100.00%) 21 ohodnocení

Ezra Nawi, vrah Arabů

Ezra Nawi, vrah Arabů

Izraelská policie zahájila trestní vyšetřování izraelského krajně levicového extrémisty Ezry Naviho, který se v televizi přiznal, že předal bezpečnostním silám teroristické Palestinské správy osobní údaje palestinských Arabů, kteří prodali nemovitosti Židům. Palestinští Arabové byli poté palestinskoarabskou policií zadrženi, mučeni a zavražděni.

Přiznání Ezry Naviho (Ezra Nawi, עזרא יצחק נאווי) bylo natočeno skrytou kamerou a odvysíláno ve čtvrtek 7. ledna 2016 Kanálem 2 izraelské televize v pořadu Uvda.

„Hned jsem dal jejich fotografie a telefonní čísla Preventivním bezpečnostním silám. Palestinská správa je chytla a zabila je. Ale než je zabili, pořádně je zmlátili,“ chlubil se Navi.

Na pořadu spolupracovala skupina Izraelců, kteří předstírali krajně levicové názory a podařilo se jim infiltrovat izraelské nevládní organizace spolupracující s palestinskými Araby v Judeji a Samaří.

Navi je nafilmován, jak se ve svém autě schází s palestinskými Araby, kteří by rádi prodali své pozemky – a poté, jak předává jejich údaje úřadům Palestinské správy. V jedné části programu se také snažil majitele nemovitosti přesvědčit k setkání na území palestinské autonomie, aby je arabské síly mohly zatknout „při činu.“

Autonomní Palestinská správa se rozkládá jednak v Pásmu Gazy, jednak v Judeji a Samaří (tzv. Západním břehu Jordánu). V Gaze vládne teroristické Hnutí islámského odporu (Hamas), v Judeji a Samaří „umírněný“ Fatáh. Na všech arabských autonomních územích však platí trestní zákoník, podle nějž se prodej půdy Židům trestá smrtí.

Představitelé palestinské autonomie tvrdí, že drakonický trest má odradit palestinské Araby od prodeje půdy Židům, není však ukládán a provinilec si od soudu odnáší „jen“ pár let vězení. Skutečnost je však jiná. „Zločinec“, jehož jediným proviněním je, že prodal svoji nemovitost tomu, kdo nabídl více, se velmi často k soudu nedostane a je zavražděn buď na ulici anebo po dlouhém mučení. Pachatelé nejsou nikdy zjištěni, i když smrt nastane po zatčení palestinskou policií.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Leden 2016
Po Út St Čt So Ne
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiv