… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
ŠOK! Vatikán a Izrael nečekaně zaútočily na Islámský stát! Bojů se účastní i český kněz! 4.97/5 (99.39%) 33 ohodnocení

znak Izraelských obranných sil

znak Izraelských obranných sil

znak vatikánských speciálních Svatých sil

znak vatikánských speciálních Svatých sil

PUTNA (PUrimová Tisková ageNturA): Vatikán a Izrael dnes večer zahájily překvapivý a drtivý úder proti tzv. Islámskému státu v Sýrii a Iráku. V přísném utajení a za podpory Ruska připravovaná akce přinesla hned na počátku značný úspěch a zdá se, že teroristická entita se brzy zhroutí. Boje se účastní i český kněz.

Na severu Sýrie a Iráku dosud jednotky irácké a syrské armády, kurdští bojovníci, proíránský Hizballáh a íránské oddíly jen mírně zatlačovaly islamistické síly. Situace se ale nyní dramaticky mění. Dlouhé měsíce a vlastně již roky trvající přítomnost teroristického tzv. Islámského státu se chýlí ke konci.

Po měsících příprav se dnes večer po soumraku do bojů zapojily speciální jednotky Svatého stolce a Izraele a podle našich zdrojů mají tyto údery nečekaný úspěch.

příslušník vatikánských Svatých sil (ilustrační foto)

příslušník vatikánských Svatých sil (ilustrační foto)

Protože dosud konvenční způsoby boje proti nelidskému islamistickému režimu přinášely jen nevýznamné úspěchy, proběhla koncem loňského roku tajná konference světových mocností ohledně změny strategie. Zásadní zlom přinesl výzkum odborníků Lateránské koleje v Římě, kteří zjistili, že masakry, znásilňování, upalování, mučení a další zločiny Islámského státu nejsou samoúčelné, ale jedná se o satanské rituály.

Mocnosti proto uznaly, že boj proti islamistům je nutné vést i v rovině duchovní. Setkání papeže Františka a patriarchy ruské pravoslavné církve Kirilla 12. února 2016 na Kubě stvrdilo ruskou nejen vojenskou podporu úderu na Islámský stát.

Dojednáno! Setkání papeže Františka a patriarchy ruské pravoslavné církve Kirilla, 12. února 2016, Kuba

Dojednáno! Setkání papeže Františka a patriarchy ruské pravoslavné církve Kirilla, 12. února 2016, Kuba

Aby nezavdali podezření, Rusové neváhali již od loňského roku s konvenčními boji, přitom však dosáhli hlavního cíle – ovládnutí syrského vzdušného prostoru a zajištění vzdušné cesty pro vatikánské speciální jednotky, neboť jak známo, Svatý stolec letectvem nedisponuje.

Dojednáno! Ruský prezident Vladimir Putin a papež František, leden 2016, Vatikán

Dojednáno! Ruský prezident Vladimir Putin a papež František, leden 2016, Vatikán

Zásadní zlom a jistotu úspěchu zajistilo zapojení Izraele.

premiér Benjamin Netanjahu a papež František

Dojednáno! Premiér Benjamin Netanjahu a papež František, leden 2016, Izrael

Ten také zabezpečil výsadky vatikánských jednotek na území Sýrie a Iráku i předchozí výcvik vatikánských přepadových oddílů.

příslušnice komand vatikánských Svatých sil a její kolegyně z Izraelských obranných sil při společném výcviku, Galilea, Izrael, 2016

příslušnice komand vatikánských Svatých sil a její kolegyně z Izraelských obranných sil při společném výcviku, Galilea, Izrael, 2016

V tuto chvíli vatikánské a izraelské ženské přepadové oddíly obsazují v Sýrii a Iráku strategické body, tedy místa s velkou duchovní silou jako existující či bývalé kláštery, hroby světců či jiných významných osobností s pozitivní duchovní silou, a to nejen křesťanské, ale i islámské, židovské a jezídské.

Současně již v druhém sledu začínají výsadky exorcistů, kteří prostor duchovně očišťují od satanský sil tzv. Islámského státu.

Podle izraelského zpravodajského webu Depka.com se vatikánské přepadové oddíly skládají zejména z příslušnic řádu karmelitek, boromejek a klarisek.

Vatikánští exorcisté, pocházející zejména z řad karmelitánů, dominikánů a jezuitů, prošli před nasazením do operace několikaměsíčními duchovními cvičeními. Hrdostí nás naplňuje, že mezi účastníky bojů proti nelidskému Islámskému státu je i pater Vojtěch Kodet, O.Carm.

O identitě zapojených izraelských duchovních bojovníků je známo méně. Jisté je, že  se v posledních týdnech konala jednání několika významných charedi rad moudrých a že Vrchní rabinát Izraele vydal stanovisko k zapojení do duchovního boje proti silám Zla.

Podle zatím nepotvrzených informací nicméně se svým zapojením do bojů proti Islámskému státu souhlasily přední rabínské osobnosti této generace. Narozdíl od vatikánských exorcistů však rabíni své modlitby, požehnání a odsudky zřejmě pronášejí z týlu, což by však nemělo na jejich síle nic měnit.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Březen 2016
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiv