… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Web Eretz v posledních dnech 4.75/5 (95.00%) 16 ohodnocení

pracujeme Dámy a pánové, milé návštěvnice a návštěvníci,

nejspíše jste v posledních dnech zaregistrovali občasné (někdy spíše trvalé) problémy se stránkami.
Stručně řečeno se toho událo příliš mnoho zároveň. Ze tří hlavních problémů stál jeden zcela mimo naši možnost jakkoliv jej ovlivnit, druhý jsme vyřešili a třetí je v řešení (překlad: přelepeno izolepou a až to chcípne, tak to chcípne). Za technickou část Eretzu doufám, že by vše mělo jít lépe a radostněji, nebo tak nějak, dá se však počítat s dozníváním drobných lapálií ještě tak dva-tři dny.

Pokud jde o zpravodajskou část, pak jest mi pouze konstatovati, že redakce opět ve svých občanských a profesních životech z vyčerpání kvílí (a to pouze ti, kterým na kvílení ještě zbyly síly) a jede jen silou vůle, biče a zásob cukru. Jednoduše jsou grogy. Jsme všichni jen lidé, no ne?

Prosím vás tedy o shovívavost, my (to jako Eretz en bloc) se zase zvetíme.

PS – omluvte, prosím, můj ne zcela formální styl (a to jsem se ještě krotil)

-V-

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

4 reakce na Web Eretz v posledních dnech

 • Refael napsal:

  ..a to jsem se ještě krotil…

  To si někdo pořádně stěžoval na vás?

  „Ze tří hlavních problémů stál jeden zcela mimo naši možnost jakkoliv jej ovlivnit“- jaký přesně je to problém prosím?

  • Vader napsal:

   „To si někdo pořádně stěžoval na vás?“

   Ale kdež, kdybych měl za každou nevoli projevenou v reakci na mé vyjadřování korunu, mohl bych si pořídit banku. Já zkrátka těžko zvládám tzv. formální komunikaci. Prostě si za všech okolností ze všeho dělám srandu, i když se to (což je skoro vždy) zrovna nehodí. 😉

   „jaký přesně je to problém prosím?“

   Byl. Byl to problém čtvrté strany. Abych to trochu objasnil, vezměme to tak, že z Vašeho pohledu jsme my druhá strana, a tedy náš poskytovatel služeb je stranou třetí. No a celý problém byl způsoben výpadky služeb konektivity ze strany čtvrté strany (to je stran jako v parlamentu 😯 ). I třetí strana s tím mohla pouze… nedělat nic. To se občas stává. Fakt.

 • prager napsal:

  Díky za vysvětlení, v tom případě přeju celé redakci brzké nabytí sil a slibuju, že už si tedy přestanu nabručeně mrmlat poznámky typu „dřív tady těch článků bylo nějak víc, copak se už v Izraeli nic zajímavého neděje?“ 😉

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Listopad 2016
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv