… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
ŠOK! Do Česka se brzo přestěhují statisíce Palestinců! 4.52/5 (90.34%) 29 ohodnocení

PUTNA (PUimová Tisková ageNturA): Česká republika přijme v nadcházejících letech stovky tisíc Arabů žijících Pásmu Gazy. Zaplní se tak mezera na českém trhu práce, zlepší demografická situace a současně Česko splní a překročí uprchlické kvóty Evropské unie. Prezident Miloš Zeman a ministr financí Andrej Babiš získají Nobelovu cenu. Exkluzivní informaci zjistil Eretz 11. března 2017 krátce po soumraku.

palestinskoarabští dělníci jásají nad možností přesídlení do Česka

palestinskoarabští dělníci jásají nad možností přesídlení do Česka


Podle plánu mají být v nadcházejících letech do Česka přesunuty stovky tisíc, optimistický scénář hovoří až o milionu, Palestinců z Pásma Gazy. Toto izolované území, ležící na pobřeží Středozemního moře mezi Izraelem a Egyptem, je velmi hustě zalidněno, s vysokou nezaměstnaností a je semeništěm islámského radikalismu. Řešení tamní složité demografické a ekonomické situace nedokázali najít ani přední světoví odborníci.

Jak však zjistil rozsáhlý průzkum financovaný Evropskou unií během roku 2016, řada Gazíků by se ráda vzdala radikálního islámu výměnou za možnost důstojného života v přátelské cizině. Při odpovědích na otázku, jaké zemi by dali přednost, se překvapivě vysoko umístila Česká republika, u níž dotazovaní oceňovali zejména kladný vztah k islámu a osvíceného prezidenta Kadyrova.

Průzkum by zřejmě byl odložen ad acta a padal by na něj prach v datovém úložišti, kdyby se do věci nevložila agilní česká ekonomická diplomacie, která s výsledky seznámila klíčové muže českého státu. Prvotní impuls vzešel od vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše.

„V mé fabrice Vodňanské kuře chybí ludia. Ukrajincí a Mongoli sice dobre pracují, ale vracají se po čase domů a já mam pak výpadky ve výrobě,“ prohlásil Babiš.

Vodňanské kuře milují i Palestinci!

Vodňanské kuře milují i Palestinci!

Po anketě mezi členy Svazu českého průmyslu projevili zájem i další podnikatelé. Například Metrostav a.s. byl značně zaujat schopnostmi gazanských stavitelů tunelů, zatímco Rohlík.cz ocenil inovativní postupy rozvozu zboží všeho druhu.

Rašíd Barghútí, budoucí zaměstnanec Metrostavu

pan Rašíd, budoucí zaměstnanec Metrostavu

doručování výrobků z KFC z egyptské části města Rafáh do části gazanské

doručování výrobků z KFC z egyptské části města Rafáh do části gazanské

Překvapivě kladně se k věci staví Katolická teologická fakulta UK, podle níž „jsou to sice mohamedáni, ale na rozdíl od většiny Čechů alespoň mají tušení o tom, že existuje Bůh.“

Z politických stran zatím o plánu vědí jen strany vládní. ČSSD se vyslovila pro poté, kdy vyšlo najevo, že Palestinci budou v Česku pracovat za nízké mzdy a tedy budou zřejmě volit levici. KDU-ČSL si vymínila jen to, že noví obyvatelé Česka nebudou primárně usazováni na Moravě s tím, že „v Čechách je to stejně jedno.“

Vláda pak plán schválila na svém dnešním večerním tajném zasedání poté, kdy ministr financí Babiš slíbil, že celý přesun zafinancuje OSN, „která je živí už 70 let a rada to hodí na hrb komusi inému“, a kdy ministr zahraničí Lubomír Zaorálek s širokým úsměvem informoval, že díky přijetí Gazíků už „nebudeme muset brát ty Syřany z celého světa.“

Celý tajný projekt probíhá pod záštitou prezidenta Zemana, podle nějž „je třeba rozhýbat ty zatuchlé vody českého měšťáctví novou krví“.

Centrem nově vznikající Palestinské autonomie České republiky bude osada Jeruzalém u Příbrami.

Předpokládá se, že Andrej Babiš a Miloš Zeman získají za svůj přínos Nobelovu cenu. Podle George Sorose by dokonce mohli oba získat ceny hned dvě – současně za mír i ekonomii.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Březen 2017
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv