… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
biologické zbraně

images18ENF24ZPodle nejnovějších zpráv syrská armáda má v rukou počítač, jehož majitelem byl jakýsi tuniský občan jménem Mahmad, který byl bojovníkem Islámského státu (IS, dříve ISIL). Počítač byl ukořistěn Syrskými jednotkami v oblasi, kde se skrývali ozbrojenci IS. V počítači pak syrští vojáci našli směrnice jak vyrobit biologické zbraně a možnosti jejich použití. V počítači byly nalezeny soubory obsahující desítky stránek s do detailu vypracovanými postupy výroby a použití zbraní hrona madného ničení.
V počítači byly také videa s Ussamou Bin Ládinem a instrukce na výrobu výbušnin a bomb, instrukce na krádeže aut a na to, jak se pohybovat v terénu, aniž by  ozbrojenci byli zpozorováni. Materiál, který počítač obsahoval dokazuje, že majitel počítače se podle něj sám učil jak používat biologické zbraně během možného útoku, který by ohromil svět. V počítači je například devatenáctistránkový soubor, v němž se vysvětluje jak vytvořit biologickou zbraň hromadného ničení z bakterií dobytčího moru. (Rotter.net)

Sýrie, zásah 30. 1. 2013

zásah výzkumného ústavu v Sýrii 30. 1. 2013

Izraelský letecký úder v Sýrii, k němuž došlo minulý týden, stále obestírají nejasnosti. Zatímco první zahraniční zprávy hovořily o úderu na konvoj převážející zbraně, syrská vláda následně oznámila, že terčem se stal vojenský výzkumný ústav v Džamráji u Damašku. Pravda může být obojí.

Pokračovat ve čtení “Na co vlastně udeřil Izrael v Sýrii? (+ video)” »

Avigdor Lieberman

Avigdor Lieberman

Izrael je připraven vojensky zasáhnout, pokud by se libanonskému Hizballáhu (Alláhově straně) podařilo získat chemické zbraně Bašára Assada (Bashar Assad), varoval včera v Bruselu izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman.

„Jakmile uvidíme, že Syřané předávají chemické a biologické zbraně Hizballáhu, je to pro nás kritická hranice a z našeho pohledu jasný ‘casus belli’,” prohlásil Lieberman za použití latinského termínu k označení důvodu k válce.

Pokračovat ve čtení “„Izrael půjde do války, pokud Hizballáh získá chemické zbraně“” »

cvičení civilní obrany

Izraelská ministerstva obrany a zdravotnictví upořádají příští úterý a středu cvičení „Oranžový plamen 6“, při němž se bude simulovat „nekonvenční teroristický“ útok. Nacvičována bude reakce na vypuknutí nakažlivé nemoci, útok a nakažení měst na severu Izraele, zejména oblastí Afuly, Tiberias a Nazaretu v Galileji.

Pokračovat ve čtení “Izrael se připravuje na biologický teroristický útok” »

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Březen 2017
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiv