… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Hamad Amar

krvavé penízePalestinská autonomie vyplatila arabským zločincům, kteří si odpykávají tresty v izraelských věznicích, v posledních letech „podporu“ ve výši stovek tisíc šekelů. Největší částky dostávají teroristé Hamasu, kteří nesou odpovědnost za nejkrvavější teroristické útoky v dějinách Izraele. Vyplývá to z oficiálních palestinských dokumentů, které získal a dnes zveřejnil izraelský veřejnoprávní rozhlas.

Peníze odsouzeným zločincům posílá Západem podporovaná „umírněná“ Palestinská správa, vystupující na mezinárodním scéně také jako neexistující „Stát Palestina.“

Pokračovat ve čtení “Palestinská autonomie finančně podporuje odsouzené vrahy z Hamasu” »

Likud-Jisrael Bejtejnu - volební lístek do 19. KnesetuSpolečná kandidátka stran Likud (Jednota, הליכוד) a Jisrael Bejtejnu (Izrael náš domov, ישראל ביתנו), kandidující pod názvem „Likud – Jisrael Bejtejnu vedená premiérem Benjaminem Netanjahuem“ (הליכוד – ישראל ביתנו בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה) je pravostředou kandidátkou, v níž se spojili stoupenci liberálně-konzervativní politiky, více méně hájící současný ekonomický status quo.

Zejména Jisrael Bejtejnu nicméně prosazuje sekularizarizaci izraelské společnosti, spočívající v povolení civilních sňatků a povinné vojenské / civilní služby pro všechny občany. Ve vztahu je vzniku Palestinského státu jsou obě strany rezervované, když jejich vedení vznik arabského státu v Judeji, Samaří a Gaze sice podporuje, ale požaduje aby byl výsledkem jednání, při nichž by Izraeli zůstaly bloky židovského osídlení. Obě strany kategoricky vylučují rozdělení Jeruzaléma a tzv. právo na návrat „palestinských uprchlíků.“

Pokračovat ve čtení “Likud – Jisrael Bejtejnu (Jednota – Izrael náš domov) – kandidátka do 19. Knesetu” »

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Červen 2021
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiv