… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

Vždy, když se objeví nějaké nové obvinění židů, mnozí si myslí, že nic obskurnějšího už nemůže přijít. V minulosti to bylo o zvířatech, které slouží Mosadu a podobně. Nyní přišla Palestinská autonomní správa s něčím opravdu pikantním. Podle studie, kterou připravila Palestinská autonomní správa totiž znuděné židovské paničky sexuálně obtěžují palestinské muže, kteří pracují v Izraeli. To je skutečně nová „top informace“, která překračuje všechno co bylo dosud řečeno anebo publikováno.  

Po předchozích obviněních o bití starých mužů a problémech způsobovaných těhotným ženám a invalidním dětem je tato zpráva, kterou vydal Statistický úřad Palestinské autonomie jako studii z terénu z níž vychází, že 77 procent dělníků z teritorií Palestinské autonomie se stalo objektem sexuálního obtěžování izraelskými ženami, opravdu jedinečná.

Zpráva ovšem nehovoří o tom, že by došlo ke stížnostem. Navíc je známo, že většina dělníků z PA, kteří přicházejí za prací do Izraele, pracuje ve stavebnictví a zemědělství a tam nemají velkou příležitost se s ženami setkat.

Šahír Sa’ad (Shaher Sa’ad) lídr federace palestinských odborových svazů v rozhovoru novinám Gulf News řekl, že dělníci z PA, kteří pracují ilegálně v Izraeli, jsou obětí nespravedlivého obviňování a sexuálního obtěžování a jsou vtahováni do mimomanželských afér.

Sa’ad řekl, že na území Izraele ilegálně vstupuje 55.000 palestinských dělníků a plná pozornost musí být věnována jim, protože se stávají obětí sexuálního obtěžování. Pracovníci, kteří mají legální povolení, nejsou v nebezpečí, neboť mají zajištěná určitá práva, která vycházejí z jejich legálního pracovního povolení.

Dále řekl, že hodinová mzda v PA je velmi nízká, a proto jsou lidé ochotni jít pracovat do Izraele, kde si vydělají mnohem více.

Blog „Elder of Ziyon“ uvedl, že zmíněná studie byla původně publikovaná v roce 2010, v souvislosti s informacemi o pohlavně přenosných chorobách a rizicích z nich vyplývajících. Blog tehdy uvedl, že spoře oblečené Izraelky již způsobem svého oblékání navozují atmosféru „sexuálního harašení“.

Dále studie uvádí, že mnozí Palestinci vyhledávají práci v Izraeli jen proto, aby našli příležitost pro sex s židovskými ženami, specielně z Ruska, které jsou podle této studie „snadno k mání“.

Je ale jeden další důvod, který ospravedlňuje sex s židovskými  ženami, a to je džihád. Podle této studie někteří Arabové v tomto vidí určitou formu džihádu, tedy způsob jak se mstít Židům.

Osočování Židů je v Palestinské autonomii na denním pořádku, ale tato „studie“ překonala téměř vše co bylo palestinskými médii dosud vyprodukováno.

hm

Článek je překladem ze zpravodajského webu Arutz Sheva – Israel National News, a to článku  New Arab Libel: ‘Bored’ Jewish Women Sexually Assault PA Workers.

2 reakce na Nové, zcela nevídané obvinění židovek

  • Refael napsal:

    Nerekl bych, ze prave toto obvineni presahuje nejakou mez, mne osobne je to spise k pousmani. Daleko daleko horsi jsou vsechna obvineni z napr.ze smrti snad vsech Palestincu, svetove nadvlade nas-Zidu(skoda, ze to neni pravda 😉 , urcite by napr.zpravy z Izraele vypadali trosicku jinak 😀 ) ci macesu s krvi, otravami palest.jidel atd., atd..

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Říjen 2012
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiv