… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Ohodnoťte článek

stadion v GazeIzraelské letectvo v noci na dnešek ve městě Gaza bombardovalo fotbalové hřiště, které skrývalo podzemní zařízení na odpalování raket, které bylo Hamasem použito tento pátek k útoku na Tel Aviv.

Ukrytí podzemního odpaliště raket do fotbalového hřiště je součástí strategie Hamasu využívat pro teroristické aktivity civilní místa.

V rámci této strategie pak při izraelském protiúderu umírají civilisté, kteří se na těchto civilních místech – často v obytných domech, které využívají i teroristé nebo slouží jako sklady zbraní – zdržují.

stadion v Gaze po zásahu izraelského letectva

stadion v Gaze po zásahu izraelského letectva

Hamas tvrdí, že v rámci současné protiteroristické Operace Sloup oblakový byly zabity desítky civilistů a přední světová média tato tvrzení přebírají bez ověření.

Například včera po bombardování telekomunikační antény Hamasu teroristé oznámili, že byli zraněni novináři, a světová média tuto zprávu převzala. Izraelské obranné síly však uvedly, že nemají žádnou informaci o žádném zraněném novináři – a ani ve světových médiích nebyl doložen žádný důkaz pravdivosti informace, podstrčené teroristy.

Izraelské letectvo také dnes ráno zlikvidovalo v Gaze dva teroristy na motocyklu. Hamas nejprve tvrdil, že se jednalo o novináře, ale posléze od tvrzení couvl. Ve světových médiích se však už stihlo objevit.

Jedna reakce na Izrael zničil odpaliště raket Hamasu skryté pod fotbalovým hřištěm v Gaze (+ video, foto)

  • samuel1776 napsal:

    Měli bychom si ujasnit několik zásadních faktů.Hamas nevede boj za území jež si přivlastnil Izrael,jak si mnozí hlupáci myslí-Hamas vede genocídu vůdči Izraeli-Hamas se snaží ve spolupráci s Iránem vyvraždit a vymazat z mapy světa celý stát Izrael-Hamas nebere absolutně žádné ohledy na izraelské civilisty na ženy nebo malé děti při masovém provádění raketových útoků.Pravý opak je pravdou- tito barbaři usilují o co nejvíce takovýchto obětí-proč.Odpověď je jednoduchá -každý zavražděný Žid je pro ně dalším přiblížením k úplnému vyvraždění tohoto národa.Klíčem k uhašení tohoto ohně zrůdné nenávisti islamistů Hamasu vzhledem k Izraeli je -učinit to co se osvědčilo USA za druhé světové války proti šintoistickému Japonsku-zlomit politickou moc státního Islámu.Státní islám-totalitní islám-vláda islámského práva-musí být zničeny.Protože se toto osvědčilo američanům za druhé světové války s Japonskem je ověřeným návodem pro postup Izraele-bez tohoto nemůže být bezpečnost Izraele dlouhodobě udržitelná.Věřím a jsem si tím jist,že dovedete tento oprávněný boj za Vaší existenci do vítězného konce-nelze přestat v polovině cesty-vždy v minulosti se polovičaté řešení vymstilo.Bůh s Váma -přátelé.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Listopad 2012
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archiv