… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Islámský teror a zrádci evropské bezpečnosti: Kdo má na rukou krev povražděných 129 lidí a dalších stovek zraněných z Paříže? 4.99/5 (99.71%) 68 ohodnocení

Modleme se za Paříž, modleme se za Evropu

Modleme se za Paříž, modleme se za Evropu

Zatím 129 lidí zavraždili v Paříži v pátek 13. listopadu večer islámští teroristé při koordinovaných útocích na kulturní a sportovní akce. Dalších více než 350 lidí bylo zraněno, z toho nejméně 99 vážně. K vraždění se přihlásil sunitský teroristický Islámský stát, který dnes ovládá sever Iráku a severovýchod Sýrie. Útoky provedlo 8 mužů, kteří všichni na sobě měli vesty s výbušninami. Sedm z nich se po vraždění odpálilo, jednoho zlikvidovala policie. Zločinci zaútočili koncert v klubu Bataclan v Paříži, kde zavraždili nejméně 82 lidí. Další vraždění nastalo v restauraci a u národního fotbalového stadionu. Při útoku prý někteří volali „Alláhu akbar“

Šok a účast projevili Francouzům politici a občané mnoha zemí světa včetně Česka a Izraele.

Ihned po masakru ve Francii se objevilo množství komentářů, které v typicky evropském duchu zpytují, čím se to Francouzi provinili, že u nich k takovému masakru došlo.

Odpověď je prostá: Ničím.

Kdo tedy nese odpovědnost?

Islámští vrazi a zrádci evropské bezpečnosti

Odpovědnost za zločin nesou samozřejmě v první řadě sami pachatelé a nenávistná ideologie radikálního islámu, která je ovládá. Islám je příčinou. Jen málo z celkového počtu muslimů se dává na dráhu teroru, přesto však část ano a příčinou je jen a jen islám. Ne chudoba či těžká společenská situace, protože ty zažívají i mnozí křesťané, hinduisté či ateisté a přesto dnes a denně neslyšíme o jejich řádění. Příčinou je islám, jehož výklad připouští vedení džihádu mečem. Islám, který do srdcí věřících zasévá pocit nadřazenosti jejich víry nad vším a všemi ostatními – a současně hlubokou frustraci z toho, že islámský svět je ve srovnání s evropským, severoamerickým či východoasijským neislámským světem beznadějně zaostalý, neproduktivní, strnulý a primitivní a nebýt ropy tak také chudý.

Spoluodpovědní za masakr ve Francii jsou však také ti, kdo nesou odpovědnost za bezpečnost Evropanů, avšak svoji povinnost neplní. Primárně se ukáže na zpravodajské služby, kterým se nepodařilo útok zmařit. Avšak práce zpravodajských služeb je krajně nevděčná, protože musejí sledovat obrovské množství podnětů a i když velmi často uspějí, čas od času prostě informace nezachytí či jen nestačí včas rozšifrovat a analyzovat. Pravděpodobnost úspěchu teroristů je tím vyšší, čím více podezřelých musejí služby sledovat.

A zde se dostáváme ke skutečným spoluviníkům úspěchu islámského útoku v Paříži. Jsou jimi vedoucí představitelé Evropské unie a zemí Evropské unie – a to zejména Německa a Francie, ale i dalších zemí kontinentální západní Evropy.

Pomatená Angela Merkel, která do středu Evropské unie pozvala statisíce migrantů, když slíbila projednat v Německu žádost o azyl každého, kdo prohlásí, že je Syřan. Pomatený François Hollande, který spolu s Merkelovou peskoval Maďarsko a další země střední a východní Evropy, které se snažily vlnu ilegálů zastavit – a donutit je, aby buď odešli zpět, anebo aby se registrovali, požádali řádně o azyl a vyčkali výsledku uprchlickém táboře. Věčně opilý předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, který jim v jejich blábolení o nepřípustnosti plotů v Evropě zdárně sekundoval. Rakouský kancléř Werner Faymann, který si neviděl do úst, když hanebně přirovnal maďarské policisty čelící vlně migrantů, k nacistům. A další a další hlasatelé údajného dobra a humanity, ignorující platná pravidla, logiku a zásady bezpečnosti.

Tito zrádci evropské bezpečnosti dovolují desetitisícům cizinců, kteří se odmítají identifikovat a podstoupit řádnou registraci v první bezpečné zemi, volně kočovat po Unii. Činí tak nikoliv z nevědomosti či nezkušenosti, ale vědomě, kvůli své pomatené víře. Věří více v „práva“ ilegálních migrantů, než v práva občanů svých zemí, včetně práva na život v bezpečí.

Útok v Paříži nebyl poslední. Islámští zločinci právě zjistili, jak snadné je vraždit Evropany, a další útok pravděpodobně bude následovat. Ve Francii nebo jinde.

A až k němu dojde, vzpomeňte si Evropané, že odpovědnost kromě vrahů samotných nesou i ti, kdo s tupými úsměvy mentálně zaostalých umožňují nekontrolovaný příliv cizinců do Unie. Ne, zpravodajské služby to nejsou, ty silným hlasem varují už dlouho. Jsou to ti, kdo zpravodajce neposlouchají, protože zpravodajská varování odporují jejich slepé víře.

5 reakcí na Islámský teror a zrádci evropské bezpečnosti: Kdo má na rukou krev povražděných 129 lidí a dalších stovek zraněných z Paříže?

 • Josef napsal:

  vždy je viníkem hříšný člověk; ten, který podlehl ďábelskému duchu islámu a odmítl pravdu, ten, který místo uctívání Hospodina uctívá satanskou hudbu kapely s příslovečným názvem Orel metalové smrti /či smrti metalu/. Zvažte to. 😐

 • Josef napsal:

  chci to zdůraznit, že i Ježíš komentoval událost, kdy spadla věž a zabila spoustu lidí, kdy usvědčený vrah musel nosit tělo své oběti přivázané k vlastnímu tělu. Víte kde hledal viníka? Znáte to místo z bible a k čemu si tyto události použil? Říkal; byli snad tito lidé větší hříšníci než vy? jestliže nebudete činit pokání /neobrátite se/ i vy podobně tak zahynete. 😐

 • Oblovka napsal:

  Podle mého názoru by měla Angela Merkel, Hollande, Juncker a další okamžitě odstoupit! Jestli není Angela Merkel někým řízena, měla by si nechat odborně vyšetřit svůj psychický stav. Je-li příčetná, což předpokládám, postavit před soud.
  Doporučuji shlédnout na „www.hlavnesprávy.sk“ video „Čo si myslia bežné muslimovia?“ Pak Vám položím otázku: „Koho chcete začleňovat do naší společnosti?“ Moje životní zkušenosti s muslimy jsou podobné a ještě mnohem tvrdší. Říkat, že většina muslimů je jiná, lepší, je hloupost, tvrzení, které se zakládá jen na osobním přání, nikoli na pravdě. Většina muslimů žijících na Západě se přetvařuje (zatím). Jsou pouze méně či více fanatičtí, méně či více sympatizující s bojem muslimů proti nevěřícím. Radikální islám je jen špičkou ledovce. Multikultura je historický omyl. Soužití s muslimy nikdy nebude fungovat. Islám je třeba postavit na roveň fašismu! Lodě s imigranty je třeba otáčet už na moři – odvléci zpět do mezinárodních vod apod. Uzavřít řecko – turecké hranice a další imigranty nepřijímat.
  Před časem nám Kurdové poslali vzkaz: „Evropa je kriticky podzbrojená, zbabělá, evropští politici jsou hloupí a Islámský stát to ví!“
  Německo zodpovědné za druhou světovou válku (rasová vyhlazovací politika, koncentrační tábory, zavraždění milionů lidí), toto Německo, které například Československu nevyplatilo dosud ani korunu válečných reparací, má tu drzost dnes poučovat druhé o humanismu?!

 • Tomáš Kolský napsal:

  Ideologie, kterou se řídí Lubomír Zaorálek a Evropská komise, je extrémní, protože už stála příliš mnoho lidských životů.

 • Oblovka napsal:

  Vstřícně se k islamizaci Evropy staví zejména Dienstbier mladší (ČSSD) a usínající ješita Karel Schwarzenberg (TOP 09). Kdyby snad bylo někomu divné, proč tito dva pánové stojící na opačných koncích politického spektra mají například zrovna na přijímání migrantů shodný názor, rád vysvětlím. Dienstbier starší (Pro zajímavost kdysi vyhoštěný z USA kvůli špionáži ve prospěch SSSR. Asi byl pomýlený, jak je u nás častým zvykem, časem prozřel a stal se disidentem.) býval s Karlem velký kamarád a Karel Schwarzenberg je mladému Jirkovi téměř druhým otcem. Zvláštní je také účast Karla Schwarzenberga na setkání skupiny Bilderberg, ale pro to mám vlastně vysvětlení – šel se tam přece jenom vyspat. Cesty politiky jsou spletité a pro nás obyčejné smrtelníky mnohdy nepochopitelné.
  K našemu ministrovi zahraničí – za jeho jednání má zodpovědnost také jeho šéf, neustále hlavou přikyvující předseda vlády Sobotka, který si zjevně nechce rozházet mocné z EU. Mohlo by se u nich třeba jednou najít dobře placené místečko, vždyť Bohouš kromě politiky nic jiného neumí, ale i na tu musí mít dvacet poradců. Jinak je to určitě čestný chlapec, podobně jako býval křišťálově čistý Standa Gross. Teď jen zbývá, abychom si čestně rozdělili ty přebytečné migranty, nebudeme přece ještě přilévat olej do ohně, že.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Listopad 2015
Po Út St Čt So Ne
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiv