… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Maan (MNA, Ma’an News Agency, وكالة معا الإخبارية), arabsky a anglicky píšící nezávislá tisková agentura z Betléma.

Wafa – Palestinská tisková agentura (وفا – وكالة الأنباء الفلسطينية), arabsky, anglicky a hebrejsky píšící oficiální tisková agentura Palestinské správy.

Palestine News Network (PNN, شبكة الأخبار الفلسطينية), arabsky, anglicky, francouzsky, německy, rusky a španělsky psaný web z Betléma

Al-Quds (القدس, česky: Jeruzalém), arabsky psané noviny sídlící v Jeruzalémě jsou nejčtenějším deníkem na území Palestinské správy.

Al-Ajjám (الأيـــام, česky: Dny), arabsky psané noviny sídlící v Ramalláhu jsou druhým nejčtenějším deníkem na území Palestinské správy. Svými názory považovány za blízké hnutí Fatáh a oficiální vládě palestinské autonomie v Ramalláhu.

Al-Haját al-Džadída (الحياة الجديدة, česky: Nový život), arabsky psaný oficiální deník vlády Palestinské správy.

The Palestine Telegraph, anglicky psaný web z Gazy.

This Week in Palestine, anglicky psaný týdeník vycházející v Ramalláhu.

Palestine–Israel Journal, anglicky, arabsky a hebrejsky psaný čtvrtletník podporující izraelsko-palestinskoarabský mírový proces.

Al-Hurríja (الحرية, česky: Svoboda), arabsky psaný časopis napojený na Demokratickou frontu pro osvobození Palestiny. Web kromě arabštiny také v angličtině.

Al-Aqsa TV (شبكـة الأقصـى, česky: Televize Al-Aksá), arabsky vysílající televizní stanice provozovaná teroristickým Hnutím islámského odporu (Hamas) v Gaze.

Al-Quds TV  (قناة القدس, česky: Televize Jeruzalém), arabsky vysílající satelitní televizní stanice provozovaná teroristickým Hnutím islámského odporu (Hamas) v Gaze.

Palestine Broadcasting Corporation (هيئة الإذاعة و التلفزيون الفلسطينية, česky: Palestinská vysílací společnost), arabsky vysílající státní televizní a rozhlasová společnost Palestinské správy.

Ramallah Online, anglicky psaný web z Ramalláhu.

The Palestine Times, anglicky psaný web. Není zřejmé, zda je nástupcem stejnojmenných novin, které zanikly v roce 2007, či nikoliv.

Falastín (جريدة فلسطين, česky: Palestina), arabsky psaný, nepravidelně aktualizovaný web.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv