… Vaše osvědčené zpravodajství z Izraele a Blízkého východu
Možnost okomentovat článek je zásadně odlišná od funkce fóra. To mějte, prosíme, vždy na paměti. Následuje proto několik pravidel, která jsou pro komentující (dále jen „přispěvatele“) závazná.

 

 1. Právo komentovat články a příspěvky není automatické, nárokové ani nárokovatelné.
 2. Každý přispěvatel se musí zaregistrovat. Podmínkou je platná e-mailová adresa, na kterou bude zasláno vygenerované heslo. Registrace na e-mailové účty typu Trashmail není přípustná a nebude schválena, případně bude účet deaktivován. Registrace je povinná i pro stávající uživatele fóra.
 3. Registrací vyjadřuje přispěvatel souhlas s těmito pravidly.
 4. Jméno/přezdívka přispěvatele nesmí být urážlivé, hanobící, ofenzivní či evokující pohrdání, nenávist atp.
 5. První komentáře nových přispěvatelů budou zařazeny do fronty a podléhají schválení redakcí eretz.cz
 6. Přispěvatel je povinen dodržovat pravidla slušnosti. Vulgární, urážlivé, hanlivé atp. komentáře budou smazány.
 7. Úmyslné vyvolávání rozmíšek a flame wars bude mít za následek deaktivaci účtu.
 8. Komentář se musí přímo týkat obsahu článku. Off-topic příspěvky budou smazány. Komentáře neslouží jako náhrada diskusního fóra. Doplňkovým diskusím slouží fórum. Reakce na takový komentář nejsou povoleny a budou rovněž smazány.
 9. Komentáře nejsou možné ke článkům starším 30 dní.
 10. Přispěvatelé jsou povinni dodržovat platnou legislativu České republiky, a to i tehdy, pokud přispívají ze zahraničí, nebo jsou občany jiných zemí.
 11. Komentáře musí být psány v češtině nebo slovenštině. Ve výjimečných a nezbytných případech anglicky nebo hebrejsky. Komentáře nesplňující tuto podmínku budou smazány.
 12. Komentář nesmí obsahovat více než dva odkazy. V opačném případě nebude zveřejněn a bude smazán z fronty.
 13. Komentáře nesmí obsahovat nesouvisející odkazy, a to ani v podpisu/tagu.
 14. Multiúčty nejsou povoleny.
 15. Následkem porušení pravidel může být smazání komentáře a/nebo zablokování účtu přispěvatele.
 16. Co je porušením pravidel určuje ve sporných případech redakce. V případě nesouhlasu se smazáním komentáře nebo blokace účtu může přispěvatel kontaktovat redakci formulářem na stránce. Vždy však platí bod 1.)

Případná změna pravidel bude oznámena v této sekci.

 

Dodatky k doručení hesla a registracím

Heslo vám po dokončení registrace bude automaticky vygenerováno a zasláno na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Pokud k doručení nedojde do 5-10 minut, zkontrolujte si,  prosíme, vaše spamové koše a filtrovací složky. Vzhledem k automatickému generování odpovědi může dojít k jejímu odfiltrování. V případě, že ani poté heslo nenajdete, nepokoušejte se opakovaně registrovat a obraťte se na redakci. Opakované pokusy o registraci nic nevyřeší, naopak, sami se zablokujete.

V případě registrace na známé adresy prokazatelných spammerů (nezávislá třífázová kontrola), dojde k automatickému banu. V takovém případě se do spamového koše ani nedívejte a redakci nekontaktujte. Zablokováni budete i bez opakovaných pokusů o registraci.

 

Každý přispěvatel se musí zaregistrovat. Podmínkou je platná e-mailová adresa, na kterou bude zasláno vygenerované heslo. Registrace na e-mailové účty typu Trashmail není přípustná a nebude schválena, případně bude účet deaktivován. Registrace je povinná i pro stávající uživatele fóra.

Podpora

Chcete-li podpořit provoz Eretz.cz symbolickým darem, můžete tak učinit na účet u Fio Banky č. 2100457904/2010 (v CZK v České republice) nebo na účet 2100457904/8330 (v EUR na Slovensku).


Podpořit nákladný provoz serverů můžete i bitcoinem na adresu 1ERETZfyhKgCcJqkFtBQyueN1vPfNaYWvb


BTC QR
Články podle data
Květen 2021
Po Út St Čt So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiv